Zbiórka Bez naszej pomocy Imbir UMRZE! - miniaturka zdjęcia

Bez naszej pomocy Imbir UMRZE!

Zbiórka Bez naszej pomocy Imbir UMRZE! - zdjęcie główne

Bez naszej pomocy Imbir UMRZE!

5 987 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 207 osób
Wpłać teraz
 
Kamila Wąsowska - awatar

Kamila Wąsowska

Organizator zbiórki

26.02.2020

KOCHANI!Od zakończenia leczenia minęło własnie 104 dni!To oznacza, że od 3 tygodni Imbir uznany jest za wyleczonego!
Dziękujemy, teraz cieszymy się życiem i zdrowiem :)
Imbir, 2 kg na plusie ;p 


AKTUALIZACJA 15.10.2019 

HURRA! UDAŁO SIĘ! MAMY TO!
Spieszę ze wspaniałymi wieściami - dzięki bazarkowi udało nam się zdobyć  potrzebną na ten moment kwotę do zakończenia leczenia!
Dziękujemy Justynie za prowadzenie bazarku oraz wszystkim darczyńcom, bez Was by się to nie udało! <3

Tutejszym pomagaczom równie mocno dziękujemy za wsparcie, pomoc - każdą - za słowa otuchy i za tą finansową <3
Odzyskałam wiarę w ludzi!

Na razie - Imbir dokazuje jak zdrowy kot :)
Niebawem kolejne badania.

AKTUALIZACJA 01.10.2019 

Kochani!
U nas wszystko dobrze, Imbir ogólnie czuje się znakomicie, sami zobaczcie na jego wyniki  :) wyszła w nich tylko tylko infekcja wirusowa, jaka - nie trzeba było długo czekać, dwa dni męczyliśmy się z jelitówką, ale nie ma to nic wspólnego z FIPem. Dzięki Pani doktor, sytuacja szybko opanowana Imbir znowu dokazuje, szaleje i nie daje spac nad ranem :)) 

co by nie było, leczenie działa cuda! Za nami już połowa leczenia! To wszystko dzięki Wam! Dziękujemy i prosimy, pomóżcie nam zakończyć to leczenie z sukcesem! <3

AKTUALIZACJA 17.09.2019

KOCHANI!
Nic nie wyrazi mojej wdzięczności za Wasze wsparcie i pomoc!
W najśmielszych snach nie wyobrażałam sobie, że jest wokół nas tylu wspaniałych ludzi i że mamy takie wsparcie!
Dziękujemy za KAŻDĄ wpłatę!

Dziś, po 30 dniach wiem, że warto. Imbir zachowuje się jak zdrowy kot. Długa walka jeszcze przed nami, ale póki co wygrywamy bitwę!

Od rozpoczęcia leczenia Imbir przytył ponad 60 dkg - to sprawia, że dawka leku została zwiększona. Imbir ciągle przybiera na wadze. Oznacza to, że szacowany przeze mnie na początku leczenia koszt będzie znacznie wyższy... 

----------------------------------------------

 DAĆ IMBIROWI SZANSĘ NA ŻYCIE! BEZ NASZEJ POMOCY UMRZE!
Imbir zachorował na FIP (zakaźne zapalenie otrzewnej). Płyn z otrzewnej wylewa sie do jego jam płucnych, dusząc go i nie dając szansy na swobodny oddech. Z kazdym ściągnięciem płyn jest coraz gęstszy, w pewnym momencie nie będzie możliwości już go usunąć...To okropna choroba, która skazuje każdego kota, który na nią zapadnie, na śmierć. Nie ma ratunku. Podobno.

Ja ratunek znalazłam. mniej więcej 6000 zł. Na tyle wyceniona jest szansa na wyzdrowienie Imbirka. Jest to leczenie eksperymentalne, powszechnie niedostępne w Polsce.  Bez leku jego los jest przesądzony.

Udało się zorganizować pieniądze na pierwsze 2 tygodnie leczenia. Te zastrzyki muszą być podawane przez co najmniej 84 dni. Dzień w dzień, bez żadnej przerwy. Całe leczenie przewyższa moje możliwościi finansowe.Błagam o pomoc!!!

Imbir przeżył już tak wiele w swoim życiu, dajmy mu szansę na życie w cieple, miłości, z pełną miską - trzy tygodnie temu znalazł u mnie w domu swoją ostoję. Już nie musi żyć schroniskowej klatce.
----------------

Historia Imbira, choć nieznana, jest z pewnością obrazem smutnej rzeczywistości związanej z kocią bezdomnością. Ile trwała tułaczka Imbira - nie wiadomo. Można przypuszczać, że miał kiedyś dom. Kot tak przyjaźnie nastawiony, mruczący na widok człowieka, tak wrażliwy, empatyczny i kochany musiał mieć kiedyś swój kąt. Nie ma w nim żadnego strachu czy płochliwości.
Los postawił Imbira na mojej drodze z początkiem czerwca. Znaleziony na blokowisku zabiedzony, wygłodniały i strasznie brudny, został zabrany przez Miejskie Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Katowicach, gdzie koty są pod troskliwą opieką Fundacji Przystanek Schronisko.

 Tam został odrobaczony, jego malutkie 3 kg ciałko było jednym wielkim skupiskiem robaków, zwymiotował też ogromnego tasiemca... później niestety, jak to w schroniskowych realiach bywa, ze względu na spadek odporności zachorował na koci katar.. ale to również przetrwał.. po szczepieniu i kastracji trafił wreszcie do domu. Po trzech dniach zrobił się słaby i apatyczny,  miał wysoką gorączkę (40,5'C).
Niestety leczony po omacku, dopiero dzięki ogromnemu zaangazowaniu i pomocy Pani z Fundacji, został prawidłowo zdiagnozowany. A diagnoza była najgorszą z możliwych - FIP. To niestety choroba, która zbiera śmiertelne żniwo.

Istnieje jednak eksperymentalna metoda z USA, która daje żywą nadzieję. Niestety koszta przewyższają nasze możliwości.
Sukces szacowany jest na 80%. Nie wyobrażam sobie nie spróbować. Imbir na to zasługuje. Tylko pieniądze są przeszkodą.

Proszę, błagam o pomoc w uratowaniu życia Imbira!! Wierzę, że się uda!
Pamiętajcie, liczą się wszystkie kwoty. Te najniższe, nawet 2 zł doprowadzą nas do sukcesu.

Obiecuję sukcesywnie przedstawiać sytuację Imbira.
Jeśli jednak mu się nie uda, deklaruje się przelać całą niewykorzystaną a zebraną kwotę jako darowizna na rzecz Fundacji Przystanek Schronisko.

PO 11 DNIACH LECZENIA WYNIKI BADAŃ SĄ NAPRAWDĘ NIEZŁE!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kamila Wąsowska - awatar

  Kamila Wąsowska

  01.10.19
  01.10.19

  01.10.2019 Kochani! U nas wszystko dobrze, Imbir ogólnie czuje się znakomicie, sami zobaczcie na jego wyniki, podaje je w treści :) wyszła tylko infekcja wirusow, dwa dni męczyliśmy się z jelitówką, ale nie ma to nic wspólnego z FIPem. co by nie było, leczenie działa cuda! Za nami już połowa leczenia! To wszystko dzięki Wam! Dziękujemy i prosimy, pomóżcie nam zakończyć to leczenie z sukcesem! <3

  Zdjęcie aktualizacji 37 858

Komentarze


 • Natalia Zowada - awatar

  Natalia Zowada

  13.09.19
  13.09.19

  Trzymam kciuki za Was <3

  • Kamila Wąsowska - awatar

   Kamila Wąsowska - Organizator zbiórki

   16.09.19
   16.09.19

   dziekujemy <3

 • Jola - awatar

  Jola

  02.09.19
  02.09.19

  Imbirku zdrowiej kotuniu❤

 • Kasiencja - awatar

  Kasiencja

  29.08.19
  29.08.19

  Wracaj do zdrowia śliczny kitku :)

 • Ania - awatar

  Ania

  29.08.19
  29.08.19

  Cieszę się, że stan kotka poprawia się. Oby tak dalej.

 • Wiktoria - awatar

  Wiktoria

  29.08.19
  29.08.19

  Zdrówka dla kotka ❤️!!

5 987 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 207 osób
Wpłać teraz
 
Kamila Wąsowska - awatar

Kamila Wąsowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 207

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Angelika - awatar
Angelika
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Janek - awatar
Janek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna - awatar
Joanna
20
Magda Chmielewska - awatar
Magda Chmielewska
20
Slawomir Krawczuk - awatar
Slawomir Krawczuk
50
Jolanta T - awatar
Jolanta T
20
Ela B. - awatar
Ela B.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij