Zbiórka Leczenie prywatne u specjalistów - zdjęcie główne

Leczenie prywatne u specjalistów

1 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać teraz
 
Rafał Pawelec - awatar

Rafał Pawelec

Organizator zbiórki

Witam ma na imię Rafał mam 39 lat .
Do niedawna byłem młodym energicznym facetem .
Dziś jestem chory sam nie wiem na co .
Trwa to od kilku miesięcy .
Mam czwórkę dzieci dla których chciałbym żyć .
Najmłodsze z nich córka Anastazja ma 8 miesięcy i syn Wojtuś ma 2 latka i 8 miesięcy .
Leczenie na NFZ jest długoterminowe na wykonanie głupiego USG nerek czeka się ponad miesiąc natomiast na wizytę i Kardiologa 2 miesiące . Czy też Neurologa ponad miesiąc .
Natomiast na badanie rezonansu od 4 do 6 miesięcy . Do tego czasu zdrowy człowiek by mógł się wybrać na tamten świat co dopiero chory.
Do szpitala w Stalowej Woli się nie położę gdyż mam z niki kilka spraw Sądowych w związku z wypadkiem i śmiercią mojej mamy Zyty Pawelec,jedną z nich już przegrali i mogli by szukać rewanżu na mojej osobie .Nie położe się też i nie zostawię  mojej partnerki życiowej samej z małymi dziećmi bo ciężko by jej było poradzić sobie z nimi. Więc jedyne rozwiązanie to leczenie prywatne na które mnie nie stać.
Chciałbym pójść prywatnie do lekarzy porobić sobie wszystkie badania czy też wyjechać do większego miasta marzy mi się Kraków tam jest dużo specjalistów znanych i szanowanych na cały kraj . Jednak w tej chwili mnie na to nie stać i dlatego proszę was o pomoc .
Zaczęło się od bólu nerek i krwiomoczu przez 2 miesiące schudłem 20 kg ,dziś mam kłopoty z oddychaniem , zawroty głowy ,  brak siły i energii życiowej, bóle mięsni i stawów brak siły w mięśniach .
Wydaje mi się że mam   powiększone węzły chłonne jednak lekarze ten symptom bagatelizują  najbardziej dokuczają mi węzły chłonne szyjne przez co mam problemy z przełykaniem .
Mam również stany depresyjne ale każdy by się nabawił depresji jeśli by zachorował jego stan by się pogorszył a nie wiedział by na  co jest chory  .I wiele innych dolegliwości których nie sposób tutaj wszystkich opisać  .
Przed wszystkim nie mogę normalnie funkcjonować nie mówić już o podjęciu jakiekolwiek pracy bywają dni że jestem przykuty do łóżka nie ma siły z niego wstać.
Proszę was o pomoc bo obecnie zostałem też bez pracy i nie stać mnie na  leczenie i diagnostykę u lekarzy prywatnych .
Chciałbym wrócić do żywych , zdrowych i zacząć normalnie funkcjonować
Liczy się każdy grosz .
Dziękuję za pomoc i okazanie mi dobrego serca .
Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia bo bez tego nie ma nic .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać teraz
 
Rafał Pawelec - awatar

Rafał Pawelec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij