Zbiórka Turnus Rehabilitacyjny dla Kasi - zdjęcie główne

Turnus Rehabilitacyjny dla Kasi

20 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Kruszniewska - awatar

Jolanta Kruszniewska

Organizator zbiórki

Kasia to wspaniała, uśmiechniętą, dzielna dziewczynka.Ma zaledwie 11 lat a w swoim życiu wiele przeszła. Operacji,wizyt w szpitalach,wyjazdów na Turnusy rehabilitacyjne, Kasiula choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe,nie chodzi samodzielnie,nie jest w stanie zrobić najprostszych rzeczy .Wymaga osób drugich przy pomocy i opiece.Porusza się na wózku. Bardzo by chciała stać na własne nogi i zrobić swój samodzielny krok .Ale żeby tak było musi być stale rehablitowana.Niestety leczenie bardzo dużo kosztuje i nie stać nas.3 lata temu Kasia miała zabieg fibrotomii -usunięcie przykurczy w miesniach.Po zabiegu rehablitowalismy ją  .Dużo nam chorowała i nie dalo sie wtedy z nia ćwiczyć. Dziecko ma bardzo słabą odporność. Zrobily się przykurcze w rękach, nogach. Ale nie poddajemy się .Ćwiczymy .Pani Rehablitanta powiedziała nam ,że Kasi potrzebne są dwa takie Turnusy w roku cena jednego to 6500zl.Jest to dla nas ogromna kwota nie do zapłacenia za rehabilitację. Oprócz Kasi mam jeszcze dwie zdrowe córki jednak to z chora córką muszę najwięcej wyjeżdżać do szpitali ,leczyć ja.Czasami oddam z sił i martwię się skąd wziąść pieniądze na rehabilitację. Sytuację mamy bardzo trudna gdyż oprócz Kasi mam niepełnosprawnego męża ,ktory ostatnio ma problemy ze zdrowiem .Jest mi bardzo ciężko ale muszę dac radę.Bardzo proszę was kochani o jakąkolwiek wpłatę na turnus dla mojej kochanej córki Kasi z całego serduszka będę wam wdzięczna.Jola mam Kasi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Kruszniewska - awatar

Jolanta Kruszniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Mateusz Lis - awatar
Mateusz Lis
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij