Weronika Dulęba - awatar

Weronika Dulęba

Organizator zbiórki

Bardzo proszę o wsparcie finansowe na rzecz diagnostyki i leczenia Milki. Milka to kotka ze smutną historią, która znalazła się w trudnej sytuacji. Cały czas szukamy dla niej dobrego domu, w którym zostanie zaakceptowana wraz ze swoją chorobą i odnajdzie w nim bezpieczeństwo, którego niestety nie odnalazła w domu tymczasowym ze względu na zbyt liczne kocie towarzystwo, którego Milka nie lubi.


Cześć, jestem Milka. Kiedyś miałam dom. Później go straciłam i wylądowałam na ulicy. Jakoś sobie radziłam, w końcu poznałam ciocię, które mnie karmiła, wysterylizowała, znalazła domy dla moich ostatnich dzieci, a w końcu dała ciepły kąt u siebie w domu. Bardzo się cieszyłam. Dostałam w końcu swój hamak na kaloryferze. Z początku było naprawdę super. Niestety, ciocia ma dużo kotów. Jednego z nich się boję, przez co praktycznie cały dzień siedzę na parapecie. Nie mogę się spokojnie załatwić ani zjeść. Od dawna nie spacerują już po mieszkaniu. Chciałabym trafić do domu, gdzie będę miała spokój, najlepiej bez innych zwierząt. Chcesz mi dać taki dom? Wiem, że nie jestem ładna ani młoda, ale umiem prawdziwie kochać. Jestem miła, spokojna i lubię głaski.

Milka bardzo potrzebuje dwóch rzeczy - wsparcia swojego leczenia oraz dobrego spokojnego domu. Na początku roku została u niej zdiagnozowana cukrzyca. W leczeniu Milki pomaga Fundacja Kotangens, jednak koszt diagnostyki i leków przerósł również fundacyjne możliwości, dlatego bardzo prosimy o wsparcie. Milka jest na insulinie.

Milka to kochana koteczka, nie wiem, ile może mieć lat, myślę, że między 5 a 7. Poznałam ją na osiedlu, z pewnością miała kiedyś dom. Trafiła do mnie po sterylizacji, jak wygryzła szew. Niestety, nie czuje się komfortowo wśród moich kotów. Początkowo było ok, ale teraz jest coraz gorzej... Ostatnio staje się coraz bardziej wycofana, je już tylko na parapecie w obawie przed innymi kotami, nie może normalnie skorzystać z kuwety - muszę ją nosić kilka razy dziennie, żeby się w ogóle załatwiła, ostatnio miała przez to zapalenie pęcherza, cały czas chodzi na przykurczonych łapach - jest dręczona przez jednego z kotów, dlatego podjęłam decyzję o poszukaniu jej domu - lepszego niż mój... Oddam ją tylko w dobre ręce. Najchętniej do domu bez innych zwierząt, w którym będzie mogła całkowicie objąć swoje kocie panowanie, bądź do domu z jednym spokojnym kotem. 

Aktualności

 • Weronika Dulęba - awatar

  Weronika Dulęba

  04.05.18
  04.05.18

  Milka wypoczywa w majowy weekend na działce. Bardzo dziękujemy za wsparcie! Każda złotówka jest na wagę złota! :-)

  Zdjęcie aktualności 14 743

Weronika Dulęba - awatar

Weronika Dulęba

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Emka Emi - awatar
10
Emka Emi
Beata Dulęba - awatar
20
Beata Dulęba
Babcia Iza - awatar
30
Babcia Iza

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij