Zbiórka Andżelika i jej walka o zdrowie - zdjęcie główne

Andżelika i jej walka o zdrowie

12 230 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby
Zbiórka zakończona
 

Walka Andżeliki z nowotworem rozpoczęła się jesienią 2017 roku, dziewczynka odsunęłasię od rówieśników, dokuczały jej bóle brzucha, pojawiły się problemy z koncentracją i znaczne osłabienie organizmu.Początkowo zakładano, że mogą to być skutki wypadku samochodowego, który miał miejsce kilka tygodni wcześniej.

Objawy nasiliły się po świętach Bożego Narodzenia, nasza Bohaterka zmagała się z częstymi wymiotami, lekarz wypisał skierowanie do szpitala jednak przeprowadzone badania nie wykazały niczego złego, skończyło się jedynie na podaniu kroplówek.

Kolejny kryzys przypadł podczas ferii zimowych Andżelika trafiła na oddział gastroenterologiczny szpitala w Lublinie, przyczyn złego stanu zdrowia z uwagi na rodzaj dolegliwości szukano w układzie pokarmowym. Dopiero po pewnym czasie zlecono przeprowadzenia tomografii głowy wynik tego badania był druzgocący, w głowie dziewczynki wykryto guz wielkości jajka. Natychmiast zaczęły się przygotowania do operacji, która była bardzo ryzykowna i zagrażała życiu. Na szczęście operacja przebiegła pomyślnie, guza udało się usunąć.

Po przeprowadzonym badaniu histopatologicznym zdiagnozowano „ependymone anaplasticum”, , trzeci, najwyższy stopień złośliwości.

Nasza Wojowniczka rozpoczęła leczenie onkologiczne, 4 intensywne cykle chemioterapii, radioterapia (33 naświetlania), później chemioterapia podtrzymująca…

 Po 6 tygodniach od naświetleń kontrolne badanie rezonansem wykazało wznowę choroby, leczenie chemią nie dawało efektów i konieczne okazało się powtórzenie operacji. Druga operacja odbyła się pod koniec stycznia br i również zakończyła się pomyślnie.

Obecnie Andżelika przyjmuje kolejne cykle chemioterapii i ma za sobą drugą serie naświetlań. Za kilka tygodni czeka ją kolejne badanie kontrolne rezonansem.

Do powrotu do zdrowia jeszcze długa droga, kolejne wizyty w klinikach, leczenie chemią i szereg badań.

Potrzebna będzie pomoc, lekarstwa, rehabilitacja odpowiednia dieta i suplementacja wszystko to wiąże się z dużymi kosztami.

Zachęcamy do wsparcia!

Każda, nawet najmniejsza wpłata w znaczny sposób poprawia komfort leczenia naszej Wojowniczki i przybliża ją do wygranej z chorobą! 

Komentarze


 • Orbim mib - awatar

  Orbim mib

  21.10.19
  21.10.19

  Zdrowia i wytrwałości życzę

 • Uczniowie klasy 2b - awatar

  Uczniowie klasy 2b

  18.10.19
  18.10.19

  Szybko wracaj do zdrowia!!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.08.19
  22.08.19

  Dużo zdrowia i dużo szczęścia!

 • Cecylia - awatar

  Cecylia

  22.08.19
  22.08.19

  Mocno trzymam kciuki! Dacie radę. Zdrowiej Księżniczko :-*

 • Tomek Skiba - awatar

  Tomek Skiba

  22.08.19
  22.08.19

  Powodzenia

12 230 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 143

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Paweł - awatar
Paweł
20
Grzegorz Ro - awatar
Grzegorz Ro
1 000
Marcin Lentowicz - awatar
Marcin Lentowicz
10
Tomek Rosiak - awatar
Tomek Rosiak
55
Piotr Andrzejczuk - awatar
Piotr Andrzejczuk
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij