Zbiórka Dla rodziny z dziećmi - zdjęcie główne

Dla rodziny z dziećmi

573 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Zduńczyk - awatar

Monika Zduńczyk

Organizator zbiórki

W imieniu rodziny zwracam się do ludzi o dobrych sercach potrzebujemy Waszej pomocy aby pomóc rodzinie odmalować pokój po zalaniu. Środki przeznaczą na gips, farby, grunt . 

Obecnie do pomalowania są 2 pomieszczenia zalane, grzyb i odpadający tynk z ścian 

Pomóżcie proszę aby święta spędzili w normalnych warunkach. Rodzina ma 5 dzieci i mieszkają w jednym pokoju z małą kuchnią.Nie są w stanie sami odmalować ścian, jest to przykre , że muszą prosić o pomoc innych osób. Wiem że jest bardzo dużo osób potrzebujących w tym ciężko chorych dzieci, dorosłych. Sama pomagałam osobom trzecim lecz nie jestem w stanie pomóc im sama bardzo bez Waszej pomocy to się nie uda. Bardzo proszę o pomoc dla rodziny , która bardzo się stara aby ich dzieci miały byt. Mają wspaniałe dzieciaczki matka pracuje lecz nie starcza im na podstawowe rachunki , obraz jaki dostałam jest przerażające nie chciałabym spędzić świąt w takich warunkach.

Bardzo prosimy o każdą złotówkę dla nich to bardzo dużo. Za każde okazane serca dziękujemy. Faktury za zakupione materiały wstawimy pod zbiórką

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
573 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Zduńczyk - awatar

Monika Zduńczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Paulina Napiórkowska - awatar
Paulina Napiórkowska
30
Agnieszka Cicha - awatar
Agnieszka Cicha
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Danuta Gałdyn - awatar
Danuta Gałdyn
60
Iwona Cierpka - awatar
Iwona Cierpka
20
MalgorzataHalasowska - awatar
MalgorzataHalasowska
20
Grażyna Pawłowska - awatar
Grażyna Pawłowska
85
Adriana Janakowska - awatar
Adriana Janakowska
40
Agnieszka Marciniak - awatar
Agnieszka Marciniak
52
Andze La - awatar
Andze La
80

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie lub ze wsparciem serwisu. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jest to opcja polecana dla zbiórek na prezenty i spełnianie marzeń.

W ramach opcji prowadzenia zbiórki ze wsparciem Pomagam.pl serwis będzie przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać innych do wpłat poprzez media społecznościowe, reklamy internetowe oraz na stronie głównej serwisu. Otrzymasz również wsparcie merytoryczne i przydatne wskazówki zawarte w poradnikach stworzonych przez ekspertów Pomagam.pl. Wówczas portal pobiera automatycznie 12% od każdej wpłaty, aby pokryć koszty promocji zbiórki. Jest to opcja rekomendowana dla wszystkich zbiórek na leczenie, potrzeby, zwierzęta i inne ważne dla Ciebie cele.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij