Zbiórka Dla rodziny z dziećmi - zdjęcie główne

Dla rodziny z dziećmi

573 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Zduńczyk - awatar

Monika Zduńczyk

Organizator zbiórki

W imieniu rodziny zwracam się do ludzi o dobrych sercach potrzebujemy Waszej pomocy aby pomóc rodzinie odmalować pokój po zalaniu. Środki przeznaczą na gips, farby, grunt . 

Obecnie do pomalowania są 2 pomieszczenia zalane, grzyb i odpadający tynk z ścian 

Pomóżcie proszę aby święta spędzili w normalnych warunkach. Rodzina ma 5 dzieci i mieszkają w jednym pokoju z małą kuchnią.Nie są w stanie sami odmalować ścian, jest to przykre , że muszą prosić o pomoc innych osób. Wiem że jest bardzo dużo osób potrzebujących w tym ciężko chorych dzieci, dorosłych. Sama pomagałam osobom trzecim lecz nie jestem w stanie pomóc im sama bardzo bez Waszej pomocy to się nie uda. Bardzo proszę o pomoc dla rodziny , która bardzo się stara aby ich dzieci miały byt. Mają wspaniałe dzieciaczki matka pracuje lecz nie starcza im na podstawowe rachunki , obraz jaki dostałam jest przerażające nie chciałabym spędzić świąt w takich warunkach.

Bardzo prosimy o każdą złotówkę dla nich to bardzo dużo. Za każde okazane serca dziękujemy. Faktury za zakupione materiały wstawimy pod zbiórką

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
573 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Zduńczyk - awatar

Monika Zduńczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Paulina Napiórkowska - awatar
Paulina Napiórkowska
30
Agnieszka Cicha - awatar
Agnieszka Cicha
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Danuta Gałdyn - awatar
Danuta Gałdyn
60
Iwona Cierpka - awatar
Iwona Cierpka
20
MalgorzataHalasowska - awatar
MalgorzataHalasowska
20
Grażyna Pawłowska - awatar
Grażyna Pawłowska
85
Adriana Janakowska - awatar
Adriana Janakowska
40
Agnieszka Marciniak - awatar
Agnieszka Marciniak
52
Andze La - awatar
Andze La
80

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij