Zbiórka Złośliwy rak powrócił - zdjęcie główne

Złośliwy rak powrócił

8 622 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrzej Garbazik - awatar

Andrzej Garbazik

Organizator zbiórki

Złośliwy rak Ewinga Osteosarcoma u naszej córeczki Wiktorii powrócił…

Zwracam się do Wszystkich ludzi dobrego serca i dobrej woli o pomoc finansową dla naszej Wiktorii.

24.04.2018 dowiedzieliśmy się, że nasza Wiktoria ma złośliwego raka kości Ewinga Osteosarcoma z przerzutami do płuc - jest to rzadki rak, który pojawia się u 2-3 dzieci w wieku od 12 do 20 lat na 1000000 przypadków.

Wiktoria w obecnej chwili przebywa w Uniklinice we Frankfurcie z nowym przerzutem oraz wodą w płucach.  Jeden guz osadził się pomiędzy żebrami a płucami, drugi w płucu. Oba guzy są wielkości kurzego jaja.

Okazuje się że to jest nowy i pierwszy przypadek w tutejszym szpitalu.

Wiktoria jest po pierwszej chemioterapii. Na obecną chwilę lekarze nie wiedzą co dalej, operacja nie może się odbyć ze względu na wodę w płucach.

Diagnoza choroby nowotworowej wiąże się nie tylko z długim i uciążliwym leczeniem i zmianą dotychczasowego trybu życia, ale też dodatkowymi wydatkami.

Prosimy o wsparcie finansowe i pomoc dla Wiktorii.

Wpłata za granicą:

IBAN:  DE 49 5065 2124 0101 3494 96

SWIFT (BIC): HELADEF1SLS

Sparkasse Langen-Seligenstadt

Z DOPISKIEM DAROWIZNA DLA WIKTORII GARBAZIK


Der bösartige Krebs von Ewing Osteosarcom bei unserer Tochter Wiktoria ist zurückgekehrt ...

Ich bitte alle Menschen guten Herzens und guten Willens um finanzielle Hilfe für unsere Victoria.

Am 24. April 2018 haben wir herausgefunden, dass unsere Wiktoria einen bösartigen Knochenkrebs des Ewing-Osteosarkoms mit Lungenmetastasen hat - es ist eine seltene Krebserkrankung, die bei 2-3 Kindern im Alter von 12 bis 20 Jahren pro 1.000.000 Fälle auftritt.

Wiktoria hält sich derzeit mit einer neuen Metastasierung und Wasser in der Lunge in der Uniklinikum Frankfurt auf.  Ein Tumor hat sich zwischen den Rippen und der Lunge angesiedelt, der andere in der Lunge.  Beide Tumoren sind etwa so groß wie ein Hühnerei.

Es stellt sich heraus, dass dies ein neuer und erster Fall im örtlichen Krankenhaus ist.

Wiktoria hat ihre erste Chemotherapie bekommen.  Derzeit wissen die Ärzte nicht, was sie als nächstes tun sollen, die Operation kann wegen Wasser in der Lunge nicht durchgeführt werden.

Die Diagnose „Krebs“ ist nicht nur mit einer langwierigen und beschwerlichen Behandlung und einer Änderung des aktuellen Lebensstils verbunden, sondern auch mit zusätzlichen Kosten.

Wir bitten um finanzielle Unterstützung und Hilfe für Victoria

Ärztliche Zusammenfassung:

Wiktoria befand sich 2018 in Therpaie wegen eines als primar pulmonal metastasiert eingestuften Osteosarkoms. Es erfoigte eine Chemotherapie nach MAP sowie eine Tumorresktion unter Anlage einer Endoprothese und eine explorative Throrakotomie rechtsseitig, deren Resektate keine Tumorzellen aufwiesen, sodass bei CT tomgraphisch unauffalliger linker Lunge auf eine linksseitige Thorakotomie verzichtet wurde. in den CT-Verlaufskontrollen zeigte sich ein kalkdichter kleinster Herd im rechten Unterlappen, auf eine Re- Thorakotomie wurde aufgrund der Vorbefunde verzichtet. Aktuell stellte Wiktoria sich vor mit einem ausgepragtem Pleuraerguss, ursachlich hierfür eine in die Pleurahohie durchbrochene große Metastase im rechten Oberlappen mit Absiedlung in die Pleura parietalis und Va. Einwachsen nach interkostal, CT morphologisch besteht das Bild einer Pleurakarzinose, weiche endoskopisch nicht klar zu erkennen war. Das Rezidiv wurde bioptisch bestatigt. Gemaß Beschluss unser Tumorkonferenz erfolgt - neben einer Drainage des Erguss - aktuell ein Block Carboplatin/Etoposid, um eine möglichst optimale Entfaltung der kollabierten rechten Lunge zu erielen, dann die Bildgebung zu wiederholen incl, einer MRT, um dann die Moglichkeit einer Resektion zu klaren. Alles weitere ist abhangig von diesen Ergebnissen. Es wurde Tumormaterial zu INFORM verschickt das Erbgebnis steht aus. Ober die grundsatzlich schlechte Prognose diese Rezidivs ist die Familie aufgeklart. Sie mochten sich eine andere Meinung einholen, was wir ausdrücklich unterstützen.

Zahlungen im Ausland:

 IBAN: DE 49 5065 2124 0101 3494 96

BIC: HELADEF1SLS

Sparkasse Langen-Seligenstadt

Verwendungszweck: SPENDE FÜR DAS VICTORIA GARBAZIK

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Andrzej Garbazik - awatar

  Andrzej Garbazik

  16.06.2018
  16.06.2018

  Życie jest bolesne ale bóle jeszcze bardziej

  Zdjęcie aktualizacji 16 411

Komentarze


 • Natalia - awatar

  Natalia

  18.08.2019
  18.08.2019

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.2019
  14.05.2019

  Powodzenia w dalszej walce!! Dużo siły.

  • Andrzej Garbazik - awatar

   Andrzej Garbazik - Organizator zbiórki

   14.05.2019
   14.05.2019

   Dziękuję my serdecznie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2019
  17.03.2019

  Dużo zdrowia i siły....

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  09.11.2018
  09.11.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2018
  08.11.2018

  Skopiesz mu zadek! My z Tobą!

8 622 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrzej Garbazik - awatar

Andrzej Garbazik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 190

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia - awatar
Asia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij