Zbiórka Walczymy o życie REKSIA! - miniaturka zdjęcia

Walczymy o życie REKSIA!

POTRZEBNA POMOC! WALCZYMY O ŻYCIE REKSIA!

Zgłoszenie jakie otrzymaliśmy dotyczyło utrzymywania psa w niewłaściwych warunkach. Jednak rzeczywistość okazała się o wiele bardziej poważna. Po dotarciu na miejsce odkryliśmy
, że pies nie jest w stanie się podnieść. Wezwany na miejsce lekarz weterynarii potwierdził, iż zwierzę jest w bardzo poważnym stanie, zagrażającym jego życiu, ma ponad 40 stopni temperatury i prawdopodobnie zapalenie płuc. Praktycznie nieprzytomnego psa Inspektorzy Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami natychmiast przewiezli do kliniki weterynaryjnej, gdzie obecnie walczy o życie. Niestety dotychczasowego właściciela nie stać na pokrycie jakichkolwiek kosztów, które będą dość spore. Konieczne jest rtg płuc, badania krwi, antybiotyki i hospitalizacja w lecznicy. Trzymajcie kciuki za życie REKSIA!!!! Walczymy.
Dziękujemy też za każdy grosik na leczenie psiaka, gdyż sytuacja jest poważna i będzie bardzo kosztowna. O stanie Reksia będziemy infomować na bieżąco!

POMOC DLA REKSIA:
Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
ul. Piotrkowska 117, lok.19, 90-430 Łódź.

Wybierz kwotę

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.