Zbiórka Na ciepłą zimę - miniaturka zdjęcia

Na ciepłą zimę

Zbiórka Na ciepłą zimę - zdjęcie główne

Na ciepłą zimę

2 290 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać teraz
 

Grudzień to czas świąt, przygotowań do nich, czas który spędza się z rodziną w ciepłych domach, zajadając pysznościami.  Jest miło, spokojnie, ciepło, bezpiecznie...

Grudzień to czas kiedy bezdomnym kotom zamarza jedzenie przyniesione przez karmicieli, łapki przymarzają do zmrożonej trawy, bardzo trudno coś upolować, a sierść nie chroni dostatecznie przed wilgocią i mrozem.  To czas kiedy spada odporność więc uaktywniają się wirusy których nosicielami jest większość  kotów. 

Koty wyrzucone na ulicę o tej porze roku prawie zawsze są chore, teraz praktycznie nie przyjmujemy takich które nie są co najmniej przeziębione.

Łańcuchowe psy biegające w koło żeby się rozgrzać, zamarzająca woda w miskach... Ciągle brakuje porządnych, kalorycznych posiłków i sporo bud wymaga naprawy lub wymienienia na nowe. Nie możemy liczyć na to, że właściciele się tym zajmą bo psy które mamy pod opieką mają właścicieli którzy nie są w stanie poradzić sobie nawet z własnym życiem.

Stale pod opieką mamy około setkę kotów wolnożyjących oraz kolejne kilkadziesiąt w domach tymczasowych. 

Miesięcznie tylko na samo mięso dla kotów wydajemy ponad 1,5 tysiąca. Dochodzi do tego jeszcze koszt suplementów, leków, kastracji które przeprowadzamy na bieżąco i dzięki temu liczba zwierząt na naszym terenie nie rośnie.

Nie jesteśmy w stanie zlikwidować kociej bezdomności, nie da się zabezpieczyć w domach wszystkich kotów bo jest ich zbyt dużo, a za mało domów. Możemy natomiast pomóc najlepiej jak się da pomóc przetrwać zimę kotom bezdomnym, czyli tak zwanym wolnożyjącym.

Możemy wyleczyć lub zapewnić godne życie pomimo choroby kotom które mamy w domach tymczasowych.

Możemy zabezpieczyć wiejskie psy przed zimnem i głodem i chociaż trochę poprawić im warunki życia. 

Prosimy o pomoc dla naszych podopiecznych.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • katu - awatar

  katu

  11.04.19
  11.04.19

  powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.12.18
  11.12.18

  Może te kilka złotych pomoże choć trochę...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.12.18
  09.12.18

  Niby niewiele, ale każda złotówka się liczy.Oby każdy dał chociażby grosik, to się uzbiera spora sumka i wtedy będzie mażna coś kąkretnego zrobić ,żeby każdy futrzak mógł przeżyć.

2 290 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 90

katu - awatar
katu
8
Wanda - awatar
Wanda
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Piotr Materna - awatar
Piotr Materna
50
Barbara Titka - awatar
Barbara Titka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij