Zbiórka Tysiące godzin bezdomności... - zdjęcie główne

Tysiące godzin bezdomności...

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Ela Jerzyk - awatar

Ela Jerzyk

Organizator zbiórki

Wielu mieszkańców Kościerzyny ma za sobą nieprzespane noce związane z niemożnością udzielenia pomocy tej cudownej, bardzo przerażonej, od miesięcy bezdomnej suczce.

Miesiące jej bezdomności związane były z licznymi próbami zabezpieczenia jej. Udało się to w październikowe popołudnie, które w wielu kalendarzach zapisze się jako jeden z cudowniejszych dni w roku. 

Długa tułaczka odbiła się niekorzystnie na zdrowiu i kondycji suczki. Konieczna jest wizyta u weterynarza, wykonanie badań krwi, usg, odrobaczenia, szczepienia i szybkiej sterylizacji. Wiąże się to z kosztami, którymi nie chcemy obciążać ludzi, którzy zapewnili jej schronienie i opiekę, a które chcemy podzielić z Państwem. Mamy nadzieję, że każdy chętnie dołoży przysłowiowy grosz i jednocześnie będzie uczestniczył w wsparciu tego wyjątkowego psa w jej nowej, życiowej ścieżce, którą przejdzie wśród kochających ludzi, czując się już do końca swoich dni bezpiecznie. 

Bardzo na to liczymy, prosimy o pomoc, jednocześnie DZIEKUJĄC za dotychczas okazane wsparcie. 

Aktualizacje


 • Ela Jerzyk - awatar

  Ela Jerzyk

  05.01.21
  05.01.21

  Minęło trochę czasu od niezwykłej historii tej suczki, która w swoim domu otrzymała imię - Lusia. W codziennym życiu towarzyszy jej drugi psiak - Tosia. I tak przemierzają obie szczęśliwe ścieżki nieznane - Lusia i Tosia nad życie przez swoich opiekunów kochane.

  Zdjęcie aktualizacji 60 961

500 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Ela Jerzyk - awatar

Ela Jerzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Uni Uni - awatar
Uni Uni
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Niklas - awatar
Iwona Niklas
20
Klaudia Synak - awatar
Klaudia Synak
20
Mariolka Cze - awatar
Mariolka Cze
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij