Zbiórka Tysiące godzin bezdomności... - miniaturka zdjęcia

Tysiące godzin bezdomności...

Zbiórka Tysiące godzin bezdomności... - zdjęcie główne

Tysiące godzin bezdomności...

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Ela Jerzyk - awatar

Ela Jerzyk

Organizator zbiórki

Wielu mieszkańców Kościerzyny ma za sobą nieprzespane noce związane z niemożnością udzielenia pomocy tej cudownej, bardzo przerażonej, od miesięcy bezdomnej suczce.

Miesiące jej bezdomności związane były z licznymi próbami zabezpieczenia jej. Udało się to w październikowe popołudnie, które w wielu kalendarzach zapisze się jako jeden z cudowniejszych dni w roku. 

Długa tułaczka odbiła się niekorzystnie na zdrowiu i kondycji suczki. Konieczna jest wizyta u weterynarza, wykonanie badań krwi, usg, odrobaczenia, szczepienia i szybkiej sterylizacji. Wiąże się to z kosztami, którymi nie chcemy obciążać ludzi, którzy zapewnili jej schronienie i opiekę, a które chcemy podzielić z Państwem. Mamy nadzieję, że każdy chętnie dołoży przysłowiowy grosz i jednocześnie będzie uczestniczył w wsparciu tego wyjątkowego psa w jej nowej, życiowej ścieżce, którą przejdzie wśród kochających ludzi, czując się już do końca swoich dni bezpiecznie. 

Bardzo na to liczymy, prosimy o pomoc, jednocześnie DZIEKUJĄC za dotychczas okazane wsparcie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Ela Jerzyk - awatar

    Ela Jerzyk

    30.10.18
    30.10.18

    Niestety suczka wczoraj podczas spaceru, pomimo zapięcia jej ciasno w szelki, wyswobodziła się, uciekła i nadal znajduje się w miejscu, w którym do tej pory bytowała. Nie tracimy nadziei, w dalszym ciągu będziemy próbować ją złapać.

500 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Ela Jerzyk - awatar

Ela Jerzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Uni Uni - awatar
Uni Uni
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Niklas - awatar
Iwona Niklas
20
Klaudia Synak - awatar
Klaudia Synak
20
Mariolka Cze - awatar
Mariolka Cze
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij