W bardzo mroźny piątkowy wieczór jedna z naszych wolontariuszek dostała telefon, że w budce postawionej przez nas dla kotów wolno żyjących w Ozorkowie, Pan Karmiciel znalazł małego kociaka ze szklistymi oczami. Natychmiast zabezpieczyliśmy malucha i pojechaliśmy z nim do lekarza.

Kotek okazał się 6-miesięcznym kocurem z nadżerkami w pyszczku, załzawionymi oczami i silnym katarem. Od razu dostał porcję antybiotyków, preparat na podnoszenie odporności oraz krople do oczu. Dostał też pierwszą dawkę odrobaczenia oraz imię - Vincent (to z racji małego białego pędzelka na ogonku). Mieszka bardzo tymczasowo u naszej wolontariuszki w pracy, gdzie ma ciepło, ma zawsze pełną miskę (Vincent okazał się wybredny - najbardziej lubi surowego indyka) i regularność w podawaniu leków. Wiemy, że nie jest to idealne miejsce do socjalizowania kocurka, który tej socjalizacji potrzebuje (Vinc trochę się boi człowieka, ale wzięty na kolana uruchamia traktorek), ale na razie nie mamy innej opcji :( Skąd na podwórku wśród wykastrowanych kotów wziął się ten malec - nie wiemy, ale wiemy, że musimy pomóc Vincentowi.

Dotychczas jego leczenie to koszt 85 zł, ale czeka nas jeszcze wizyta kontrolna, szczepienie oraz rychła kastracja kociaka, dlatego bardzo prosimy o finansowe wsparcie tego kociego artysty.

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  23.03.18
  23.03.18

  Vincent ma dużo szczęścia w życiu – rozkochał w sobie na odległość Anię i jej Rodzinę i już we wtorek przeprowadził na swoje. Leczenie dokończy pod czujnym okiem Ani, a o jego socjalizację zadba dwóch kocich kolegów w podobnym do niego wieku :) Aniu, dziękujemy za tę adopcję oraz za wieści i zdjęcie Vincenta-Pędzelka z Domu :)

  Zdjęcie aktualności 13 382

Wpłaty - 3

Aleksandra Adamczyk - awatar
5
Aleksandra Adamczyk
Ania H - awatar
50
Ania H
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij