Zbiórka Hotelik dla Vinniego! - zdjęcie główne

Hotelik dla Vinniego!

790 zł z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Kochani, nasz Vinnie potrzebował na czas nieobecności DT pojechać do hoteliku. Zbieramy grosiki na jego opłacenie, żeby chłopaka zabezpieczyć. Musimy też uregulować dług za wcześniejsze szczepienia czarnego.

Bardzo prosimy Was o wsparcie Vinniutka grosikiem. Vinnie pracuje u nas nad sobą i wciąż szuka tego swojego jedynego człowieka. Póki go nie ma... może liczyć tylko na nas i na Was. Vinnie bardzo rzadko prosi o wsparcie, ale tym razem jest bardzo ważne.

Pomóżcie.

Podarujcie Vinniemu złotówkę. Bardzo prosimy nie zapominajcie o nim. On tak bardzo się stara, tak długą drogę przeszedł :( 

Komentarze


 • An Chm - awatar

  An Chm

  11.06.19
  11.06.19

  kochane maleństwo , sama posiadam takie milusińskie psiaki ;-)

  • Fundacja Amstaff Azyl - awatar

   Fundacja Amstaff Azyl - Organizator zbiórki

   11.06.19
   11.06.19

   Vinnie bardzo dziękuje!

 • Klaudia i Dawid - awatar

  Klaudia i Dawid

  08.06.19
  08.06.19

  ❤️

  • Fundacja Amstaff Azyl - awatar

   Fundacja Amstaff Azyl - Organizator zbiórki

   10.06.19
   10.06.19

   ❤️❤️❤️ :*

 • Katarzyna Varga - awatar

  Katarzyna Varga

  08.06.19
  08.06.19

  • Fundacja Amstaff Azyl - awatar

   Fundacja Amstaff Azyl - Organizator zbiórki

   10.06.19
   10.06.19

   ❤️❤️❤️ :*

790 zł z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Kasia - awatar
Kasia
100
An Chm - awatar
An Chm
200
Justyna - awatar
Justyna
20
Marta - awatar
Marta
20
Klaudia i Dawid - awatar
Klaudia i Dawid
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Varga - awatar
Katarzyna Varga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Guinness - awatar
Guinness
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij