TOZ Bezpiecznałapa Oddział Gliwice organizuje zbiórkę funduszy na zakup drewnianych domków dla kotów wolno żyjących w Gliwicach. 

W naszym mieście wielu miejscach koty są traktowane z niechęcią lub wręcz z wrogością. Mieszkańcy domów czy bloków chcą się ich pozbyć za wszelką cenę, nie przyjmując do wiadomości tego, że realizacja ich zamierzeń spowoduje niekontrolowany wzrost liczebności populacji szczurów. Gdyby nie opiekunki, które walczą o te biedne zwierzęta, to zapewne już od dawna kotów w tym mieście by nie było. Przykro jest słuchać o wrogości, z jaką spotykają się te Panie, o bezduszności administracji i urzędników i ich niechęci do zwierząt, które chronią przecież nas wszystkich od przed plagą gryzoni. Opiekunki wolnych kotów z poświęceniem działają przecież nie tylko dla ich dobra, ale w interesie nas wszystkich. Szczury natomiast są widywane już nie tylko na osiedlach, ale nawet w okolicy Urzędu Miejskiego przy ul..Zwycięstwa, na Rynku, i to w biały dzień. Wygląda na to, że wolimy je od kotów. 


ALE TYLKO PRZY POMOCY KOTÓW JESTEŚMY SOBIE W STANIE Z TYM PORADZIĆ. 

Wyprowadzenie kotów z piwnic do ich własnych domków, może to być alternatywą tam gdzie nie ma zgody na udostępnianie im ocieplanych pomieszczeń, pozwoli na odsunięcie miejsc karmienia i bytowania kotów od budynków mieszkalnych, a także na polepszenie relacji wszystkich mieszkańców zarówno z karmicielami kotów jak i z samymi kotami. Nikomu nie będą już one przeszkadzały, staną się wręcz ozdobą naszych osiedli, a i poczują się spokojniejsze i bezpieczniejsze. Prosimy o wsparcie dowolną kwotą. Każda wpłata się liczy. dziękujemy w imieniu kotów. 

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.02.17
  07.02.17

  Krystian

  • Bezpieczna Łapa TOZ koło Gliwice - awatar

   Bezpieczna Łapa TOZ koło Gliwice - Organizator zbiórki

   20.02.17
   20.02.17

   Ze względu na fakt, że w Gliwicach jest dużo potrzebujących kotów postanowiliśmy zacząć budowę domków. Zakończyliśmy zbiórkę uzbieraliśmy 470 zł za co serdecznie wszystkim dziękujemy !!!

Wpłaty - 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Ania - awatar
30
Ania
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
furia - awatar
20
furia
Patrycja - awatar
10
Patrycja
Arkadiusz - awatar
20
Arkadiusz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Szymon - awatar
100
Szymon
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij