Zbiórka Na sterylizacje 2 kotek ze wsi😦 - zdjęcie główne

Na sterylizacje 2 kotek ze wsi😦

320 zł z 320 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Renata Drzazga - awatar

Renata Drzazga

Organizator zbiórki

W lutym zbierałam 2 kociąt od tej kotki i wyadoptowalam pani powiedziała ze ona im ucieka wiec zA proponowałam ze pomogę w sterylizacji ,teraz trzeba się spieszyć bo kotka znów była na gigancie i byc może ze jest w ciąży, do tego przygarnieto druga kotkę która za chwile zacznie uciekać i zajdzie w ciążę; dlatego chcę pomoc w sterylizacji zeby zapobiec przyjściu na świat kolejnych niechcianych kociąt i zmniejszy bezdomnośc tych pięknych zwierząt 😉sama mam pod opieką niemałą gromadke także musze zwrócić się o pomoc ,proszę pomóżcie mi pomagać i przyczyncie sie tym samym do zapobiegania bezdomności kotów 😉😁 z góry serdecznie dziękuję 😊

Aktualizacje


 • Renata Drzazga - awatar

  Renata Drzazga

  29.05.18
  29.05.18

  Faktura za sterylke Pumy 😁dziękuję za pomoc

  Zdjęcie aktualizacji 15 721

Komentarze


 • Iwona - awatar

  Iwona

  22.04.18
  22.04.18

  Mam nadzieję, że uda się zdobyć potrzebną kwotę. Życie powodzenia.

  • Renata Drzazga - awatar

   Renata Drzazga - Organizator zbiórki

   23.04.18
   23.04.18

   Serdecznie dziękuję za rozpoczęcie zbiórki 😉pozdrawiam😊

320 zł z 320 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Renata Drzazga - awatar

Renata Drzazga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona - awatar
Iwona
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij