Na rozwój firmy realizatorskiej

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Grzeszczuk - awatar

Piotr Grzeszczuk

Organizator zbiórki

Jesteśmy zespołem Vox Organum, ekipą z Polski, którą połączyła wspólna pasja - muzyka i technologia. Nasz zespół składa się z profesjonalistów i pasjonatów muzyki klasycznej, inżynierów dźwięku i grafików. Nasze zainteresowania pozwalają nam się spotykać - stąd narodził się pomysł utworzenia firmy. Korzystając z oprogramowania Hauptwerk możemy dostarczyć Ci najciekawsze instrumenty z naszego kraju. 

Naszym głównym celem jest zachowanie światowego dziedzictwa. Współczesne technologie dźwiękowe, graficzne i programistyczne pozwalają nam tworzyć wirtualne instrumenty. W ten sposób możemy przenieść prawdziwe organy piszczałkowe czy fortepian do twojego domu. Nie musisz co jakiś czas podróżować do różnych miejsc, by grać na wybranych organach piszczałkowych czy fortepianie. Twoje ulubione instrumenty przyjść do twojego domu, jako w pełni zwirtualizowane instrumenty cyfrowe dla twojego komputera. Możesz grać na nich w dowolnym momencie, korzystając z klawiatury MIDI.

Nasza praca obejmuje:

Nagrywanie dźwięku i mastering (Stereo i Surround)
Badania dźwięku i akustyki
Technologia nagrywania „głos po głosie” (próbki chromatyczne)
Pomiary dźwięku organów piszczałkowych
Pomiary przestrzenne
Projekt graficzny (2D i częściowe modelowanie 3D - partial modeling)
Wirtualne programowanie organów piszczałkowych (Organ Definition Module)
Dystrybucja bibliotek próbek wirtualnych organów piszczałkowych
Wsparcie techniczne online (dzielimy się naszą wiedzą)
Dokumentacja organów piszczałkowych (historia, rozmieszczenie i opis)
Koncertowe nagrania audio w jakości CD

Do dalszego rozwoju potrzebujemy funduszy w celu zakupu bardziej zaawansowanych mikrofonów, które będą mogły rejestrować bardzo niskie tony w wysokiej jakości, a także na opłatę serwera do przechowywania dużej ilości plików. W filmie mogą państwo usłyszeć naszą realizację dźwięku - koncertowe nagranie muzyki klasycznej przy użyciu współczesnego fortepianu. Serdecznie dziękujemy za wszystkie dotacje.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Grzeszczuk - awatar

Piotr Grzeszczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij