Zbiórka Błagam pomóż, mam tylko miesiąc - zdjęcie główne

Błagam pomóż, mam tylko miesiąc

17 580 zł z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 471 osób
Zbiórka zakończona
 
Karolina Dubiniec - awatar

Karolina Dubiniec

Organizator zbiórki

„ Załamały niebios bramy moje nóżki z porcelany, ułamały w kościach chrząstki, to choroby mej początki…”

 

Mój Kochany Darczyńco

Poznaj moją historię maleńkiego, porcelanowego chłopczyka:

Jestem Kacperek. Nie mam jeszcze dwóch latek, a już doświadczyłem bólu który towarzyszy zwichnięciu bioderek, złamaniu kości udowej, pęknięciu czaszki, stawu łokciowego i złamaniu nóżek z przemieszczeniem…

Wrodzona łamliwość kości – to powinny być pierwsze słowa mojej historii spisanej bólem…

Wystarczy drobny upadek, delikatne przytulenie… , praktycznie wszystko może wywołać złamanie!

Dlatego nazywa się mnie Porcelanowym chłopcem!

Opowiem Wam, jak wyglądał mój ostatni spacer. Zwykły spacer z moją kochaną rodziną. Zbierałem patyczki… To właśnie zwykły spacer potrafił zamienić moje życie w koszmar. Złamała się moja nóżka. Znowu ten straszny ból, powrót do szpitala, koszmarny wyciąg. Moje nóżki i brzuszek zostały unieruchomione na prawie 5 tygodni. Tak bardzo bolało !!! Płakałem i płakałem... Tak wygląda moja codzienność i moje dzieciństwo! 

Ale teraz jest nadzieja, moją nożkę wycenili na 9 tysięcy mam tylko mc czasu na uzbieranie kwoty!!! do kwoty trzeba doliczyć również pobyt w hotelu, plus wizytę, i resztę badań na miejscu wykonanych!!! Anioł który się zajmie moją maleńką nóżką dał termin na mikołaja mówiły , że to taki prezent,  oby dotarł na czas, nie spóznij sie Mikołaju błagam, napewno nie będzie to dla mnie radosny dzień ale wiem, że docenię to z każdym kroczkiem który sam bez strachu  będę mógł wykonać 🙏

Proszę Ciebie również mój Aniele o modlitwę by się udało, bym już nie płakał, by uśmiech na zawsze pozostał na mojej buźce

Komentarze


 • Licytacja_dla_Kacperka - Marta - awatar

  Licytacja_dla_Kacperka - Marta

  29.11.19
  29.11.19

  Dużo zdrowia <3 !

 • Cykada - awatar

  Cykada

  28.11.19
  28.11.19

  Powodzenia dla Maluszka

 • Basia - awatar

  Basia

  24.11.19
  24.11.19

  pozdrowienia

 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  24.11.19
  24.11.19

  pozdrowienia

 • Kryspin Madzia Kacper z rodzicami - awatar

  Kryspin Madzia Kacper z rodzicami

  24.11.19
  24.11.19

  ❤️❤️❤️

17 580 zł z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 471 osób
Zbiórka zakończona
 
Karolina Dubiniec - awatar

Karolina Dubiniec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 471

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rosa Paprotny - awatar
Rosa Paprotny
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Licytacja_dla_Kacperka - Marta - awatar
Licytacja_dla_Kacperka - Marta
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bogusia - awatar
Bogusia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij