Zbiórka Pomoc dla suni - zdjęcie główne

Pomoc dla suni

753 zł z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 

Kolejny dzień w którym walczymy o zaprzestanie niekontrolowanego rozmnażania

Wioskowa sunia w typie labradora, bardzo przyjazna i niestety z 9 szczeniąt wśród bel siana.

Kochani, nie poradzimy sobie bez Waszej pomocy.

Potrzebujemy odżywić suczkę,by była w stanie wykarmić swoje dzieci, ponieważ ilość jedzenia, którą w tej chwili otrzymuje jest zdecydowanie zbyt słabej jakości jak i jest jej zwyczajnie za mało.

Musimy również zadbać o całą dziewiątkę szczeniąt.

Co równa się z pokryciem kosztów odrobaczania, czipowania- nie oddamy psiaków ani na łańcuch ani do budy. Już nigdy nie będą anonimowymi psami.

Za ok.2 tygodnie cała gromadka będzie również potrzebowała dobrej jakości karmy początkowej i jej zakup także będzie na naszych barkach.


Bezwzględnie musimy wysterylizować suczkę i niestety to nie jedyna sunia na posesji.

Druga jest dużo mniejsza.

Podsumowując wszystkie koszta wychodzi nam ogromną suma ponad 1400 zł.

Prosimy pomóżcie nam zmniejszać bezdomność w naszej okolicy .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aneta Kochanowska - awatar

    Aneta Kochanowska

    19.03.18
    19.03.18

    Jeżeli nie mogę wziąć do siebie chociaż w taki sposób mogę pomoc.

753 zł z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 19

Renia - awatar
Renia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Kamila - awatar
Kamila
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tosia - awatar
Tosia
20
Aneta Kochanowska - awatar
Aneta Kochanowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka Dorywalska - awatar
Agnieszka Dorywalska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij