Zbiórka Chcemy lepszego życia dla synka - miniaturka zdjęcia

Chcemy lepszego życia dla synka

Aga Zaczkiewicz - awatar

Aga Zaczkiewicz

Organizator zbiórki

Mam na imię Agnieszka. Mieszkam w Wołominie.  Mam 10-miesiecznego synka. Żeby jakoś żyć i go w miarę utrzymać wpadłam w spiralę zadłużenia. Na dzień  dzisiejszy powinnam oddać prawie 20 000zl ponieważ mam bardzo niski dochód czyli 1050zl na macierzyńskim i od października 500+. W kwietniu powinnam wrócić do pracy A nie stać mnie nawet na żłobek.  Mieszkamy w 17m2. W jednym pomieszczeniu tak naprawde jest gotowane i sie myje. Przez to jest tu okropna wilgoć, sciany zawilgocone, farba schodzi,zaczyna się robić grzyb aż śmierdzi ponieważ budynek nie ma ogrzewania. Jest bardzo stary komunalny.  Grzejemy się elektrycznie. Zmywamy w misce lub pod prysznicem. Nie mam jeszcze podłączonej umywalki ani zlewu. Dach przeciekal jak padało. Łozeczko juz sie nadaje do wyrzucenia poniewaz sie załamuje, mamy tez malo zabawek i ogolnie wszystkiego. No jest bardzo źle.  Bardzo proszę państwa o pomoc w postaci chociaż 10zl. Dla państwa to być może tak niewiele a nam może odmienić choć trochę życie. Bardzo dziekujemy i pozdrawiamy. 

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Aga Zaczkiewicz - awatar

  Aga Zaczkiewicz

  07.03.18
  07.03.18

  Mam na imię Agnieszka.Mam 10-miesiecznego synka. Żeby jakoś żyć i go w miarę utrzymać wpadłam w spiralę zadłużenia. Na dzień dzisiejszy powinnam oddać prawie 20 000zl ponieważ mam bardzo niski dochód czyli 1050zl na macierzyńskim i od października 500+. W kwietniu powinnam wrócić do pracy A nie stać mnie nawet na żłobek. Mieszkamy w 17m2. W jednym pomieszczeniu tak naprawde jest gotowane i sie myje. Przez to jest tu okropna wilgoć, sciany zawilgocone, farba schodzi,zaczyna się robić grzyb aż śmierdzi ponieważ budynek nie ma ogrzewania. Jest bardzo stary komunalny. Grzejemy się elektrycznie.Przez mrozy ktore byly bedziemy miec bardzo duzy rachunek.Zmywamy w misce lub pod prysznicem. Nie mam jeszcze podłączonej umywalki ani zlewu ponieważ to spory wydatek. Sufit od dachu przeciekal jak padało. No jest bardzo źle. Bardzo proszę państwa o pomoc w postaci tyle co łaska. Dla państwa to być może tak niewiele a nam może odmienić choć trochę życie. Bardzo dziekujemy.

  Zdjęcie aktualności 12 842

Aga Zaczkiewicz - awatar

Aga Zaczkiewicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Ewelina - awatar
10
Ewelina

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.