Zbiórka Pomoc dla Marka G - zdjęcie główne

Pomoc dla Marka G

24 103 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 265 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Grochowalska - awatar

Joanna Grochowalska

Organizator zbiórki

Jak wiecie, naszego kolego spotkała tragedia i zalało mu cały dom. Woda zabrała caly dobytek i narobila wiele szkody.Marek został bez podstawowych rzeczy tj. Meble, sprzęt RTV i AGD, ubrania. Na ten moment nie ma warunków do mieszkania.

Dodatkowo Marek zajmuje się i mieszka ze swoją schorowaną matką, która podwójnie przeżywa te tragedie. 

Kazda pomoc w takiej sytuacji się przyda, dlatego powstała ta zbiórka, która zostanie przekazana Markowi. 

Uzbierane pieniądze zostaną Markowi wypłacone, celem zapewnienia mu podstawowych środków do życia oraz zakup najpotrzebniejszych na ten moment rzeczy.

Bardzo dziękuje za każda wpłatę 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Grochowalska - awatar

  Joanna Grochowalska

  15.06.2022
  15.06.2022

  Wszystkim bardzo dziękuje za wpłaty!! Jesteście Wspaniali!!! Sytuacja niestety się nie poprawia. Tynk zaczyna odpadać, a ściany pękać. Podłogi dalej podmokłe Dobrze, ze pogoda zaczęła sprzyjać. Kochani udostępniajcie zbiórkę, gdzie tylko się da! Pomozmy Markowi uwierzyć w lepsze jutro!!! Dziękuje raz jeszcze za każda złotówkę!!!

  Zdjęcie aktualizacji 96 616

24 103 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 265 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Grochowalska - awatar

Joanna Grochowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 265

Ściema - awatar
Ściema
100
Agata - awatar
Agata
20
Anna - awatar
Anna
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
ŁUKASZ - awatar
ŁUKASZ
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcin Marzejon - awatar
Marcin Marzejon
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij