Zbiórka Walczymy o zdrowie Szymka - zdjęcie główne

Walczymy o zdrowie Szymka

234 338 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 4 021 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Kubiak - awatar

Piotr Kubiak

Organizator zbiórki

Witamy, nazywamy się Kaja i Piotr Kubiak jesteśmy rodzicami malutkiego Szymona. Kilka dni temu (06.08.2020r.) urodził się nasz wyczekiwany syn, podczas porodu okazało się, że posiada on rzadki zespół wad genetycznych wpływających na ukształtowanie jego twarzo-czaszki. Wstępnie zdiagnozowany został zespół Treachera Collins. Skutekiem takiego schorzenia jest konieczność kilkunastoletniego leczenia, wielu operacji które umożlwiią normalne oddychanie, jedzenie, skorygują słuch oraz wygląd dziecka.  Na ten moment zbieramy  środki na wyposażenie mieszkania w urządzenia wspomagające nas w opiece nad Szymkiem, finansowanie kilkunastu wyjazdów diagnostycznych do ośrodków rozlokowanych na terenie całego kraju oraz w z dużym prawdopodobieństwem na implanty słuchu które będą niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Nie ukrywamy faktu, że mnogość tych wydatków jest dość spora a sumy rosną z dnia na dzień - nie byliśmy przygotowani na takie okoliczności.

Jeśli ktoś chciałby nas wspomóc w walce o normalne życie dla Szymona  może wpłacić dowolny grosz. Po zweryfikowaniu ścieżki diagnostycznej uzupełnimy opis tej zbiórki, informując Was na bieżąco jak rozwija się nasz syn.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Piotr Kubiak - awatar

  Piotr Kubiak

  13.07.21
  13.07.21

  „Chwila” normalności. Często pytacie jak tam teraz u nas? jak u Szymka? jak zdrowie? Na ten czas po nieudanej operacji rozszczepu mamy czas na to by Szymon spokojnie rósł, rozwijał się i bawił 🙂 Musimy doczekać do momentu w którym znowu jego żuchwa będzie powodowała utrudnione oddychanie a to zmusi nas do kolejnej dystrakcji. Po zakończeniu zabiegu „wysuwania” lub jak inni mówią „produkcji” żuchwy lekarze spróbują zamknąć Szymonkowi rozszczep. Do tego czasu staramy się zapewnić obydwojgu naszych brzdąców dobry czas! Będziemy w kontakcie - dzięki, że jesteście i nas wspieracie 💪🏼 Pozdrawiam Piotr

  Zdjęcie aktualizacji 71 296

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  03.07.21
  03.07.21

  Tego samego dnia i miesiąca obchodzimy urodziny więc tym bardziej sercem jestem z Tobą. Trzymaj się tam dzielny Wojowniku i walcz a rodzicom życzę dużo siły ❤

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  22.06.21
  22.06.21

  Całym sercem z Tobą mały wojowniku ❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.21
  01.06.21

  Wrzucone do skarbonki, udostępnione ☀ trzymam kciuki i życzę zdrówka dla całej rodzinki😊

 • Renata - awatar

  Renata

  20.05.21
  20.05.21

  Bardzo się cieszę, że chociaż w niewielkim stopniu mogę pomóc Szymusiowi. Zdrówka chłopczyku...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.05.21
  19.05.21

  Powodzenia :)

234 338 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 4 021 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Kubiak - awatar

Piotr Kubiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4 021

Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Natalia - awatar
Natalia
50
tomasz bartnicki - awatar
tomasz bartnicki
20
Monika Guzik - awatar
Monika Guzik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
maria Cytrycka - awatar
maria Cytrycka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij