Zbiórka Padaczka nie daje mi żyć Pomóż - zdjęcie główne

Padaczka nie daje mi żyć Pomóż

354 521 zł  z 354 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 171 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Basia Jeleń - awatar

Basia Jeleń

Organizator zbiórki

Witajcie Przyjaciele mojego Jelonka ❤

Tutaj wszystkie informacje o nas https://www.facebook.com/dlasebastiana/

Założyłam tą zbiórkę na diagnostykę oraz leczenie uszkodzeń mózgu by pozbyć się padaczki mojego Sebusia. 

Dodatkowo zwiększamy kwotę zbiorki o niezbędną rehabilitację

Dla mojego syna w Polsce nie ma już możliwości leczenia. Codziennie budzę się ze strachem czy będzie miał kolejny atak padaczki a po nim napad agresji którą coraz trudniej opanować.

Choć trudno Wam w to uwierzyć ten zazwyczaj pogodny i rozśpiewany chłopiec potrafi podczas ataku mieć taką siłę, że 2 dorosłe osoby nie są w stanie nas nim zapanować.

Nie mam już siły, odwiedziliśmy już chyba większość specjalistów w kraju ale neurolodzy odsyłają  nas do psychiatry a psychiatrzy do neurologa

Błędne koło trwa, mój syn cierpi a lekarze rozkładają ręce powtarzając, że przecież i tak cudem jest, że 8 lat przeżył.Jego mózg w wyniku masywnego obrzęku mózgu oraz 6 miesięcznej śpiączki jest wg lekarzy tak uszkodzony,że powinien być w stanie wegetatywnym- bez kontaktu. Jednak medycyna to jedno a siła walki o życie to drugie 

Sebuś powtarza przecież, że niemożliwe nie istnieje a cuda się zdarzają.

Wysłaliśmy dokumentację medyczną do wielu klinik licząc,że może uda się usunąć obszar w mózgu odpowiedzialny za napady. Jednak ognisk padaczki jest zbyt wiele.

Gdy myśleliśmy, że nie ma już nadziei klinika z Rosji  Neuro- Clinic specjalizująca się w neurorekonstrukcji mózgu odpowiedziała  dając nam nadzieję na opanowanie ataków padaczki jak i agresji. 


Każdy rodzic zrobi wszystko by ulżyć dziecku w cierpieniu. Obiecalam Sebusiowi, że zrobię wszystko by odzyskał zdrowie więc dziś proszę Was o kolejną szansę dla Jelonka.

Każdy atak zostawia ślad w jego mózgu, każdy może być tym ostatnim po którym nie zostanie już nic...

Aktualizacje


 • Basia Jeleń - awatar

  Basia Jeleń

  11.08.2022
  11.08.2022

  Witajcie Przyjaciele Sebusia <3 ❤️
  Nasza zbiórka została powiekszona o kwotę potrzebną na nowy wóz dla Jelonka
  Z całego serca dziękuję za każdą wpłatę, dobre słowo.
  Dzięki Wam mój syn ma szansę na powrót do zdrowia
  Mama Basia

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.01.2023
  02.01.2023

  ❤️ anioleczek

 • Marta - awatar

  Marta

  02.01.2023
  02.01.2023

  Mocno trzymam za Ciebie kciuki ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.12.2022
  20.12.2022

  Trzymaj się dzielnie - wygrasz tę walkę!

 • BSKSKI - awatar

  BSKSKI

  16.12.2022
  16.12.2022

  Wesołych Świąt Jelonki <3

 • Daria - awatar

  Daria

  15.12.2022
  15.12.2022

  Zdrówka i Wesołych Świat Kochani . Trzymajcie się ❤️

354 521 zł  z 354 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 171 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Basia Jeleń - awatar

Basia Jeleń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10 171

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Ewa Kaźmierczak - awatar
Ewa Kaźmierczak
250
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krystian - awatar
Krystian
25
Izabela Adamska - awatar
Izabela Adamska
50
Sylwia Misiak - awatar
Sylwia Misiak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij