Zbiórka Padaczka nie daje mi żyć Pomóż - miniaturka zdjęcia

Padaczka nie daje mi żyć Pomóż Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Padaczka nie daje mi żyć Pomóż - zdjęcie główne

Padaczka nie daje mi żyć Pomóż

272 019 zł  z 272 950 zł (Cel)
Wpłaciło 8 026 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Basia Jeleń - awatar

Basia Jeleń

Organizator zbiórki

Witajcie Przyjaciele mojego Jelonka ❤

Tutaj wszystkie informacje o nas https://www.facebook.com/dlasebastiana/

Założyłam tą zbiórkę na diagnostykę oraz leczenie uszkodzeń mózgu by pozbyć się padaczki mojego Sebusia. 

Dodatkowo zwiększamy kwotę zbiorki o niezbędną rehabilitację

Dla mojego syna w Polsce nie ma już możliwości leczenia. Codziennie budzę się ze strachem czy będzie miał kolejny atak padaczki a po nim napad agresji którą coraz trudniej opanować.

Choć trudno Wam w to uwierzyć ten zazwyczaj pogodny i rozśpiewany chłopiec potrafi podczas ataku mieć taką siłę, że 2 dorosłe osoby nie są w stanie nas nim zapanować.

Nie mam już siły, odwiedziliśmy już chyba większość specjalistów w kraju ale neurolodzy odsyłają  nas do psychiatry a psychiatrzy do neurologa

Błędne koło trwa, mój syn cierpi a lekarze rozkładają ręce powtarzając, że przecież i tak cudem jest, że 8 lat przeżył.Jego mózg w wyniku masywnego obrzęku mózgu oraz 6 miesięcznej śpiączki jest wg lekarzy tak uszkodzony,że powinien być w stanie wegetatywnym- bez kontaktu. Jednak medycyna to jedno a siła walki o życie to drugie 

Sebuś powtarza przecież, że niemożliwe nie istnieje a cuda się zdarzają.

Wysłaliśmy dokumentację medyczną do wielu klinik licząc,że może uda się usunąć obszar w mózgu odpowiedzialny za napady. Jednak ognisk padaczki jest zbyt wiele.

Gdy myśleliśmy, że nie ma już nadziei klinika z Rosji  Neuro- Clinic specjalizująca się w neurorekonstrukcji mózgu odpowiedziała  dając nam nadzieję na opanowanie ataków padaczki jak i agresji. 


Każdy rodzic zrobi wszystko by ulżyć dziecku w cierpieniu. Obiecalam Sebusiowi, że zrobię wszystko by odzyskał zdrowie więc dziś proszę Was o kolejną szansę dla Jelonka.

Każdy atak zostawia ślad w jego mózgu, każdy może być tym ostatnim po którym nie zostanie już nic...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Basia Jeleń - awatar

  Basia Jeleń

  16.12.2020
  16.12.2020

  Kochani. Zwiększamy kwotę zbiórki o dodatkowe koszty. Za kilka dni dodam fv proforma za bilety lotnicze. Niestety przez pandemię mamy bardzo małe możliwości lotu do kliniki. Do Stawropolu podróż samochodem niestety nie jest możliwe- trwa ponad 27 godzin. Dziękujemy, że w walce o naszego syna nie jesteśmy sami. Dziękujemy

Komentarze


 • Kamila - awatar

  Kamila

  25.06.2022
  25.06.2022

  Trzymaj się,wszystko będzie dobrze.

 • Karolina - awatar

  Karolina

  13.06.2022
  13.06.2022

  Trzymaj się!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.06.2022
  10.06.2022

  Uda się .eslcz chłopcze? ŻyczęCi z całego serca.

 • Dawid - awatar

  Dawid

  10.06.2022
  10.06.2022

  Wracaj do zdrowia - trzymam kciuki za Ciebie

 • Anna Ścibior - awatar

  Anna Ścibior

  09.06.2022
  09.06.2022

  powodzenia

272 019 zł  z 272 950 zł (Cel)
Wpłaciło 8 026 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Basia Jeleń - awatar

Basia Jeleń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8 026

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Malina - awatar
Malina
10
Mateusz Jeleń - awatar
Mateusz Jeleń
10
Aneta Makielak - awatar
Aneta Makielak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij