Zbiórka Walczymy z kleszczami! - zdjęcie główne

Walczymy z kleszczami!

2 030 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

POMÓŻ OCHRONIĆ PODOPIECZNYCH DIOZu PRZED KLESZCZAMI I INNYMI PASOŻYTAMI‼️


Nareszcie nadeszła wiosna, a wraz z nią... Inwazja insektów - pcheł i kleszczy!

Bardzo prosimy o wsparcie zwierząt pod naszą opieką. Sami wiecie, jak ważna jest to profilaktyka i ile kłopotu i zmartwień pomaga zaoszczędzić. Korzystamy z obroży i pipet. Większość psów może nosić obroże, ale niektóre mają za duży obwód szyi - w ich przypadku posiłkujemy się pipetami. Pipetami zabezpieczamy też koty. 

Każdego, kto zechce pomóc nam uchronić podopiecznych przed pasażerami na gapę, prosimy o wparcie naszej zbiórki. Chętnie też przyjmiemy darowizny rzeczowe. Prosimy w takim przypadku o wysyłkę pod adres:

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt

ul. Przechodnia 4A

58-560 Jelenia Góra


Na razie inwestycja w same obroże to koszt 750zł (w niewielkim zaokrągleniu). Sezon letni generuje niestety takie dodatkowe koszty.  Szacujemy, że ten okres będzie nas kosztować koło dwóch tysięcy. 

Sytuacja jest dynamiczna, bo niektóre zwierzęta znajdują domy a na ich miejsce przychodzą nowe. 

Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli wspomożecie cel tej zbiórki <3 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Daria :) - awatar

    Daria :)

    09.07.2022
    09.07.2022

    Jesteście wspaniałymi ludźmi ! ❤️

2 030 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Mateusz Leski - awatar
Mateusz Leski
1 800
Karolina Gunia - awatar
Karolina Gunia
100
Ewewe - awatar
Ewewe
10
Daria :) - awatar
Daria :)
100
Kasandra - awatar
Kasandra
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij