Zbiórka Zapewnić dom - zdjęcie główne

Zapewnić dom

26 143 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 352 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sybilla Malina Wąsowska - awatar

Sybilla Malina Wąsowska

Organizator zbiórki

Dziękuję portalowi Onet za to, że zdecydował się opublikować moją historię.

Dzień dobry. Mam na imię Malina. Jestem osobą niepełnosprawną ze spektrum autyzmu, sama wychowuję niepełnosprawne dziecko także ze spektrum autyzmu.

Na starszego synka jego ojciec zalega nam z alimentami na kwotę 39 tysięcy złotych, przez wiele lat nie otrzymywałam na dzieci w ogóle alimentów. Mieszkam sama z synkami, nie mam nikogo kto mógłby mi w czymkolwiek pomóc. 

Z tytułu mojej własnej niepełnosprawności nie otrzymuję żadnej pomocy, a na synka otrzymuję jedynie 250 zł zasiłku pielęgnacyjnego.

Pracuję na tyle na ile pomaga mi stan zdrowia i opieka nad dwójką synków.

Mogę Państwa zapewnić, że żadna złotówka z darowizn nie zostanie przeznaczona ani na sztuczne paznokcie, ani sztuczne rzęsy ani żadne dla mnie przyjemności, zresztą osoby ze spektrum autyzmu często nie przywiązują takiej wagi do wyglądu jak osoby bez autyzmu.

Chcę jedynie, aby synkowie mieli normalne, godne dzieciństwo, bezpieczną przyszłość i jak najdłużej w miarę sprawną zdrowotnie mamę.

Myślę, że nikt nigdy się nie dowie, jakim wsparciem dla mnie jest ta zbiórka i każda darowizna. Dziękuję. Dziękuję za szansę, jaką nas Państwo obdarowują. Przysięgam nie zmarnować tej szansy.

Malina

ps.

Korzystając z okazji, że naszą zbiórkę przegląda sporo osób, chciałabym zaapelować do wszystkich. Wspierajcie osoby w kryzysie psychicznym. Nie nękajcie kogoś tylko dlatego, że nie rozumiecie jego zachowania. Hejt zabija.

Dziękuję także portalowi Onet za to, że zdecydował się opublikować moją historię. Może dzięki temu więcej  w Polsce będzie zrozumienia i wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Dziękuję także Panu Januszowi Schwertnerowi z Onetu za to, że od lat zajmuje się tematem wspierania osób z depresją, myślami samobójczymi oraz innymi zaburzeniami psychicznymi.

Malina z synkami 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Maciej Z - awatar

  Maciej Z

  29.05.2023
  29.05.2023

  powodzenia i wytrwałości

 • TBI. - awatar

  TBI.

  28.05.2023
  28.05.2023

  Powodzenia

 • Bartosz - awatar

  Bartosz

  05.05.2023
  05.05.2023

  Życzę Wam wszystkiego dobrego

 • Dorota W - awatar

  Dorota W

  20.04.2023
  20.04.2023

  Powodzenia Pani Malino :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.04.2023
  14.04.2023

  Wszyscy Darczyńcy zasługują na pochwałę, nasze wpłaty zapewniają to czego Państwo Polskie nie zapewnia potrzebującym :(

26 143 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 352 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sybilla Malina Wąsowska - awatar

Sybilla Malina Wąsowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 352

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Andrzej - awatar
Andrzej
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij