Zbiórka Rzeź czy Łąki, on chce żyć. - zdjęcie główne

Rzeź czy Łąki, on chce żyć.

7 156 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób w ciągu 12 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 
Krystyna Miłoszek - awatar

Krystyna Miłoszek

Organizator zbiórki

Witam was kochani jestem Krystyna, od wielu lat pomagam zwierzakom, nigdy nic nie chciałam w zamian bo dla mnie najważniejsza satysfakcja było życie tych biednych koni. Czasem oddawałam swoje ostanie pieniądze aby jakiś koń mógł żyć, I bardzo byłam z tego powodu dumna... 


dnia 01.04.2021 byłam na wyjeździe z mężem w Strzegomiu środek Polski, wiadomo każdy chce odpocząć no niestety wybraliśmy się na spacer z mężem około godz 16;00 I zobaczyłam walczącego konia ma około 10 lat, bardzo spracowany jest, przez połowę życia zrywał drzewo w lesie, I ma zerwany kręgosłup I jego pan już go nie chce, całymi dniami stoi na łańcuchu, kiedy podeszliśmy do niego stało dwóch facetów obok niego, okazało się że jeden z nich no handlarz. Prosiłam właściciela aby nie sprzedawał konia do handlarzem ale on nie chciał że mną gadać I go sprzedał handlarzowi, ale kiedy tylko go załadowali to właściciel odjechał I zostałam sama z handlarze, I nasza rozmowa trwała około 40 min. Ublagałam handlarza aby poczekał za pieniędzmi, on się zgodził bo mówi że I jemu szkoda tak pięknego konia I młodego. Zarządał ode mnie za życie konia 9500 zł nie miałam tyle, wiec zaliczkowałam Go na miejscu kwota 1000 zł pożyczyłam od męża, więc kochani na tą chwilę chłopak jest zaliczkowany czas dostaliśmy 1.5 tyg na zebranie kwoty. Jest organizacja której bardzo pomagam I ufam , ale oni nie ratują na, tą chwilę żadnych koni bo sami mają ciężko, ale obiecali mi że dadzą dom chłopakowi, nawet byłam I oglądałam warunki. Są piękne I też są tam konie tej organizacji ludzie mają je w adopcji 6 uratowanych końskich serc ❤


błagam kochani proszę was o pomoc. Naprawdę nie proszę o pomoc dla siebie tylko dla tego biedaka 😪

Pozdrawiam Krystyna Miloszek. 

Jezeli macie jakieś pytanie to proszę piszcie 😪

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krystyna Miłoszek - awatar

  Krystyna Miłoszek

  29.04.21
  29.04.21

  Kochani czas ucieka do 12 mają musimy zapłacić za jego życie błagam pomóżcie mu 😪😪💔🖤

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.05.21
  07.05.21

  Niech dobro wróci do Was, wszyscy wspaniali Ludzie, Pomagające Anioły... Tobie, Anonimowy Darczyńco. który oddałeś tak wiele dla tego spracowanego konia - niech Ci zawsze sprzyja szczęście. ZAWSZE. Amen.

 • Skierka - awatar

  Skierka

  06.05.21
  06.05.21

  ❤🐎🐎🐎

 • Misia - awatar

  Misia

  05.05.21
  05.05.21

  Pani Krysiu kochana, niech się Pani nie poddaje, będziemy walczyć o kolejne zwierzę, które Pani ratuje! Tak wspaniałych ludzi jak Pani ze świecą szukać!

 • Ptysia - awatar

  Ptysia

  03.05.21
  03.05.21

  💕💚💗

 • Adolfek - awatar

  Adolfek

  30.04.21
  30.04.21

  ❤🍀

7 156 zł  z 11 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób w ciągu 12 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 
Krystyna Miłoszek - awatar

Krystyna Miłoszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Pawel - awatar
Pawel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
agggg - awatar
agggg
33
Skierka - awatar
Skierka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij