Zbiórka Wsparcie dla SP w Sędzimirowie - zdjęcie główne

Wsparcie dla SP w Sędzimirowie

1 000 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Edyta Kruczyńska - awatar

Edyta Kruczyńska

Organizator zbiórki


Witam. Wierzymy moc Facebooka i bezinteresowną pomoc dobrych ludzi. Chodzi o pomoc dla Szkoły Podstawowej.

 Szkoła Podstawowa W Sędzimirowie ma status Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Sędzimirów, co za tym idzie Gmina wypłaca jedynie subwencje za ucznia. Z roku na rok w szkole jest ich coraz mniej (obecnie 19 uczniów) ale przedmiotów nie ubywa i nauczyciele potrzebni są do nauki każdej dziedziny. . Ostatnie miesiące doprowadziły do tego, że szkoła ledwo wiąże koniec z końcem. Wypłaty wypłacane są w ratach, bywa że i niepełnych, bo po prostu nie ma na to pieniędzy. Rzekłabym nawet, że zatrudnieni pracują wpół charytatywnie. Nauczyciele wkładają mnóstwo pracy i serca, aby szkoła jakoś przetrwała, lecz to niestety za mało. Prezes Stowarzyszenia, Pani Dyrektor jak i grono pedagogiczne wspólnie starają się z całych sił, by szkoła jakoś przetrwała, niestety ostatnio jest na prawdę ciężko i źle. Potrzebna jest pomoc z zewnątrz, pomoc sponsora, który byłby w stanie ich wesprzeć. Szkoła nie jest nowym budynkiem, rodzice sami robią małe remonty, pomagają utrzymać porządek w środku jak i na zewnątrz...

Nie chcą wysyłać swoich dzieciaczków do innych szkół, oddalonych kilka km od miejscowości...

O szkołę walczą od 20 lat, dokładnie w tym roku mija tyle czasu od kiedy Szkoła zyskała status Stowarzyszenia.

Do tej pory jakoś sobie radzili, nigdy nie prosili o pomoc z zewnątrz, niestety przyszedł czas, w którym jest już mowa o zamknięciu szkoły, ponieważ kończą się siły i nadzieja, że "jakoś to będzie".

Dlatego postanowiłyśmy napisać, spróbować, może znajdzie się ktoś, kto mógłby pomóc?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 000 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Edyta Kruczyńska - awatar

Edyta Kruczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz - awatar
Tomasz
200
Patrycja - awatar
Patrycja
50
Anna - awatar
Anna
50
Elżbieta - awatar
Elżbieta
30
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij