Zbiórka Wsparcie dla wCentrumUwagi.pl - miniaturka zdjęcia

Wsparcie dla wCentrumUwagi.pl Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie dla wCentrumUwagi.pl - zdjęcie główne

Wsparcie dla wCentrumUwagi.pl

0 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Łuczak - awatar

Rafał Łuczak

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

nad naszym wspólnym domem, jak nigdy po 1989 roku, zebrały się ciężkie deszczowe chmury. Wolne media mają dzisiaj szczególną rolę do spełnienia. Serwis informacyjny W Centrum Uwagi (wCentrumUwagi.pl) jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie. 

W związku ze sprawowaną władzą przez nacjonalistyczno-populistyczne ugrupowanie polityczne jakim jest PiS, z roku na rok obszar wolnych mediów w Polsce kurczy się, przejmowane, albo likwidowane są kolejne niezależne media. Pomimo, a nawet wbrew tym niesprzyjającym demokracji warunkom chcę dzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami, koncentrując uwagę na najważniejszych wydarzeniach. Robię to w wolnym czasie bardziej z potrzeby chwili, niż z pasji... chociaż nie kryję, że w jakimś stopniu sprawia mi to przyjemność.

"W Centrum Uwagi" to nie tylko informacje. Pragnę także nieco umilić Wam chwile przypominając i zapoznając Was z wartymi uwagi tytułami filmów, które odnajduję w internecie i załączam do serwisu z możliwością ich obejrzenia zupełnie za darmo i legalnie. W serwisie nie brakuje także praktycznych porad przydatnych w życiu codziennym. 

Zgromadzone środki będę przeznaczał na pracę twórczą związaną z powstawaniem artykułów (przeczesywanie internetu, redagowanie, obróbka graficzna itp.), stałe opłaty związane z utrzymaniem serwisu, bezpieczeństwem i jego administrowaniem. Swoją działalnością wspieram także niezależne media, niezależnych publicystów oraz organizacje (np. Amnesty International Polska, Fundacja Batorego, WOŚP Jurka Owsiaka, Instytut Lecha Wałęsy, ostatnio także wolne niezależne prywatne media jak np. TVN etc.) udostępniając ich linki do artykułów sprzężając je z aktualnymi doniesieniami z kraju i ze świata.

To dzięki Wam mam poczucie, że to, co robię, ma sens i mam dla kogo to robić. Za każdą wpłaconą złotówkę otrzymanej darowizny z góry dziękuję i zachęcam do częstych odwiedzin.

Dlaczego 12.000 zł? Jest to koszt działalności na rzecz witryny za cały rok (12 miesięcy x 1000zł). Jeśli pojawi się pełna kwota 1000zł, od następnego miesiąca zabieram się do roboty i piszę artykuły, które zacznę rozpowszechniać w socialmediach + co tydzień 8 interesujących filmów dostępnych online dla każdego.

wCentrumUwagi.pl

Rafał Łuczak
Właściciel/Administrator/Redaktor/Publicysta/Ekspres do kawy w prywatnym serwisie myśli wszelakich "W Centrum Uwagi"

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Łuczak - awatar

Rafał Łuczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij