Zbiórka Pomóżmy Marcinowi stanąć na nogi - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Marcinowi stanąć na nogi

Zbiórka Pomóżmy Marcinowi stanąć na nogi - zdjęcie główne

Pomóżmy Marcinowi stanąć na nogi

21 971 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 471 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Kupis - awatar

Sylwia Kupis

Organizator zbiórki

Jestem starsza siostra Marcina. Marcin jest 20-letnim chłopakiem, który do tej pory sam pomagał innym służąc w Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzekuniu. Teraz sam potrzebuje pomocy . W maju 2018 roku miał wypadek samochodowy, w którym doznał urazu głowy. Zmaga się ze SPASTYCZNOŚCIĄ MIĘŚNI. Aby stanąć na nogi Marcin musi być nieustannie rehabilitowany. Zebrane pieniądze pomogą pokryć koszty leczenia i rehabilitacji neurologicznej. Marcin wraz z rodziną prosi o pomoc w zebraniu pieniędzy. Każda złotówka dla Marcina jest szansą na szybszy powrót do zdrowia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Kupis - awatar

  Sylwia Kupis

  29.11.18
  29.11.18

  Powrót do domu sprawił, że Marcin uzyskał poprawę zdrowia psychicznego. Humor jego automatycznie uległ poprawie jak to mówią : „ NIE MA TO JAK W DOMU ” , ale mimo starań nie jesteśmy w stanie w domowych warunkach zapewnić mu odpowiedniej rehabilitacji. I tu dzięki waszemu wsparciu Marcin 26.11.2018 rozpoczął prywatna rehabilitacje w warszawskim ośrodku MEDI-system Mazowia. Z zebranych pieniążków jesteśmy w stanie opłacić max 2 miesięczny pobyt ze względu na koszty. Jego pobyt wynosi 165zl/doba. Rehabilitacja Marcina oraz lekarstwa to kolejne aspekty wymagające dodatkowych nakładów finansowych. Cała rodzina , a przede wszystkim Marcin proszą o wsparcie finansowe, aby zapewnić jak najszybszy powrót do zdrowia i sprawność fizyczną.

Komentarze


 • Artur Laskowski - awatar

  Artur Laskowski

  05.02.19
  05.02.19

  Wracaj do nas

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.19
  04.02.19

  Życzę szybkiego powrotu do Zdrowia !! Powodzenia!!

 • Krystek - awatar

  Krystek

  03.02.19
  03.02.19

  Zdrowia Ziomek !

 • Kamil Karol Piątkowski - awatar

  Kamil Karol Piątkowski

  29.01.19
  29.01.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.19
  29.01.19

  Edyta i Tomasz

21 971 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 471 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Kupis - awatar

Sylwia Kupis

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 471

Strażak - awatar
Strażak
200
Mateusz Dobkowski - awatar
Mateusz Dobkowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Future is Now - aukcja charytatywna koszulki AC Milan - awatar
Future is Now - aukcja charytatywna koszulki AC Milan
1 500
Melvit- future is Now - awatar
Melvit- future is Now
20
Artur Laskowski - awatar
Artur Laskowski
271
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elżbieta Tarcicka - awatar
Elżbieta Tarcicka
10
Roman Grzyb - awatar
Roman Grzyb
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij