Zbiórka Przeczytaj i spełnij marzenie - miniaturka zdjęcia

Przeczytaj i spełnij marzenie

Robert Kłodkowski - awatar

Robert Kłodkowski

Organizator zbiórki

Mam na imię Robert i jestem studentem jednej z wyższych uczelni we Wrocławiu tak samo jak moja dziewczyna Ola. Zbieram wraz z nią na wesele.

Tak pewnie zastanawia Was dlaczego mieli byście mieli nam pomóc przecież jesteście młodymi ludźmi i rączki do pracy macie, tak pewnie pomyśli nie jedno z Was. Po części macie rację lecz oboje studiujemy na uczelniach dziennych więc pracujemy tylko w weekendy a tu do tego w końcu odpowiedziała na moje pytanie TAK co sprawiło mi wiele szczęścia jaki i zmartwień. Niestety pochodzę z rodziny zastępczej którą stanowi moja babcia i z jej marnego 1 000 zł emerytury nie jest w stanie się mi dołożyć do tego przedsięwzięcia. Niestety termin nas goni a miesięcznie w stanie jesteśmy odkładać tylko po 300 zł  więc zgłaszamy się z tą prośbą do Was.

Prawdę nawet 1 zł od 1 osoby dla Nas jest to wiele :) Pomyślcie sobie np ci co palą papierosy i wydajecie dziennie na to aby karmić swoje zwierzątko i czy nie chcieli byście móc odpalając kolejna fajkę pomyśleć dzięki mnie dwójka młodych ludzi jest coraz bliżej spełnienia swojego marzenia. 

A dla tych co nie są osobami palącymi dołożenie się do tak pięknego momentu w życiu dwojga osób przyprawi o wiele lepszy nastrój bo wie, że potrafi pomagać nie tylko tym najbardziej potrzebującym ale też tym którzy mają swoje własne marzenia.

Chcieli byśmy także bardzo serdecznie zaprosić osobę która najbardziej się przyczyni do Naszego szczęścia aby mógł się cieszyć z nami tą piękną chwilą :)

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Robert Kłodkowski - awatar

Robert Kłodkowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij