Zbiórka Wydanie książki WieleŚwiatów - miniaturka zdjęcia

Wydanie książki WieleŚwiatów

Sebastian Kowalec - awatar

Sebastian Kowalec

Organizator zbiórki

Cześć,

Mam na imię Sebastian, pochodzę z pod poznańskiej miejscowości Puszczykowo. Z wykształcenia jestem informatykiem lecz zawsze widziałem świat troszkę inaczej. Opisuje to w swojej książce, która zbliża się ku końcowi. Teraz zostało mi napisanie zakończenia oraz przekazania jej do osób które przełożą ja z mojego języka na polski :-) i oczywiście wydanie książki by uzbierać fundusze na kolejne tomy. 

Dla mnie ta książka osobiście znaczy bardzo dużo, jest w niej wiele przenośni z mojego życia, przeżyć :) poniżej przedstawiam dla Was fragment książki:

(...)Podczas spaceru, przypominał sobie ile to faktycznie razy myślał o tym drzewie i doszedł do wniosku – że każdego dnia o nim myślał, o jego niebieskiej poświacie i mocy. Jednak nie chciał by przyjaciele mu towarzyszyli w tej podróży – musi zrobić to sam.
Drzewo było bliżej niż myślał, spojrzał na drzwi i od razu poczuł – drzwi na pewno się otworzą, nacisnął na klamkę i z zadziwiającą lekkością drzwi uchyliły się do środka, ukazując piękne stare wnętrze.
W powietrzu unosił się zapach książek oraz delikatnego rozkładu liści. Światło było na przemian niebieskawe i czerwone, w zależności, przez które szybki wpadał promyk słońca. Pomieszczenie w środku, przypominało gabarytowo średniej wielkości komnatę królewską, także wystrój był ziście królewski – złote świeczniki, stół z czarnego dębu ze złotą zastawą, fotele obite czerwonym zamszem, ze zdobieniami na końcach podłokietników. Podłoga była zrobiona z marmuru, na którym ktoś starannie ułożył gruby dywan z bogatym wzornictwem. Z boku był rozpalony – jak by przed chwilą - kominek, na którym gotowała się woda do zaparzenia ziół. Jednak uwagę Xaviera przyciągnęła księga, leżąca na stole, z której emitowało owe niebieskie światło, podszedł do niej lekkim, drżącym krokiem – czuł że ktoś go obserwuje – gdy w nią spojrzał zobaczył piękny napis, z wieloma zawijasami brzmiący – Wiele Światów – a pod nim podpisy – składające się z imienia, nazwiska, cyfry: Cezary Zamojski 12; Antoni Nowak 8; Alicja Kołtuniak 11 i 9 kolejnych nazwisk. Sam też się wpisał – Staszek Kovalo 7.(...)

Reszta należy do Was!

Wybierz kwotę

Sebastian Kowalec - awatar

Sebastian Kowalec

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij