Zbiórka Leczenie i rehabilitacja Wiki - miniaturka zdjęcia

Leczenie i rehabilitacja Wiki

Zbiórka Leczenie i rehabilitacja Wiki - zdjęcie główne

Leczenie i rehabilitacja Wiki

9 297 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 227 osób
Wpłać teraz
 
Monika Klińska - awatar

Monika Klińska

Organizator zbiórki

Wiktoria to cudowna roześmiana księżniczka . Urodziła się 24 listopada 2005 roku z ciężką nie uleczalną  chorobą Osteogenesis Imperfecta czyli Wrodzona Łamliwość Kości . Zaraz po urodzeniu miała stwierdzoną dużą ilość złamań . My jako rodzice się  nie poddawaliśmy walczyliśmy , walczymy i walczyć będziemy . Każde kolejne złamanie to deformacja kończyn górnych oraz dolnych które to najczęściej się łamią samoistnie . Z wiekiem na deformacje narażony jest również kręgosłup . 

Wiktoria jest kruchą delikatną pełną życia dziewczynką . Walczy bardzo dzielnie z chorobą bólem i przeciwnościami . Do dnia dzisiejszego miała kilkadziesiąt złamań , przeszła wiele bolesnych operacji . Większość swojego życia spędza w gipsie od złamania do złamania od wizyty do wizyty . Bardzo często po złamaniu nawet nas rodziców o tym nie informuje zawsze mówi że nie chce nas martwić .

Leczona jest  jest w Poznańskiej Klinice Ortopedii Dziecięcej . Kości kończyn dolnych zostały wyprostowane zespolone i zabezpieczone prętami teleskopowymi . Jesteśmy pod stałą opieką profesora Marka Jóźwiaka 

Dzięki operacjom oraz intensywnej rehabilitacji porusza się na wózku inwalidzkim , przemieszcza się na pupie po podłodze delikatnie odpychając rączkami . 

Największym marzeniem Wiktorii jest być samodzielną. Aby spełnić jej marzenie uniknąć częstych bolesnych operacji i złamań niestety potrzebna jest dość kosztowna rehabilitacja sprzęt do niej potrzebny i dostosowanie pokoju , łazienki  do jej potrzeb . 

Kochani bardzo prosimy o waszą pomoc i wsparcie żeby Wiki mogła żyć bez bólu i w miarę samodzielnie.

Z góry dziękujemy Wiki wraz rodzicami .Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Klińska - awatar

  Monika Klińska

  24.01.19
  24.01.19

  Rower handbike to marzenie Wiki . Kochani może dzieki wam wszystkim uda nam sie uzbierac w tym roku i spełnić marzenie Wikusi koszt roweru to około 7-8 tyś. . Możecie nam pomóc zbierając nakretki lub przekazując symboliczną złotówkę . Z góry wam bardzo dziękujemy .

  Zdjęcie aktualizacji 24 952

Komentarze


 • Ela Jurasz - awatar

  Ela Jurasz

  27.06.20
  27.06.20

  Wiktorio, życzę Ci wspaniałych wakacji.

 • Ela Jurasz - awatar

  Ela Jurasz

  01.02.20
  01.02.20

  ❤️

 • Ela Jurasz - awatar

  Ela Jurasz

  31.01.20
  31.01.20

  Wiktorio, życzę Ci fajnych ferii 😊

 • Ela J. - awatar

  Ela J.

  26.01.20
  26.01.20

  Wiktorio :)

 • Ela J. - awatar

  Ela J.

  20.01.20
  20.01.20

  Dużo zdrówka Wiktorio 😊❤️🌺

9 297 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 227 osób
Wpłać teraz
 
Monika Klińska - awatar

Monika Klińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 227

JoannaKetka - awatar
JoannaKetka
24
Ela Jurasz - awatar
Ela Jurasz
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Jola Tatała - awatar
Jola Tatała
50
Ela Jurasz - awatar
Ela Jurasz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
klaudia Dawid suprise - awatar
klaudia Dawid suprise
8
Klaudia Dawid Suprise - awatar
Klaudia Dawid Suprise
10
Grzegorz - awatar
Grzegorz
50
Katarzyna Węgierska - awatar
Katarzyna Węgierska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij