Zbiórka Winda dla Haliny - miniaturka zdjęcia

Winda dla Haliny

Zbiórka Winda dla Haliny - zdjęcie główne

Winda dla Haliny

6 945 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać teraz
 
GSBM im. St. Staszica ul. Kubsza 12 Wodzisław Śl. - awatar

GSBM im. St. Staszica ul. Kubsza 12 Wodzisław Śl.

Organizator zbiórki

Nazywam się Halina Złotowicz, mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju. Jestem po amputacji obu kończyn powyżej kolan i zawale mózgu, przez co mam mocno ograniczone ruchy. Mieszka ze mną mama w wieku 89 lat, która jest dowożona trzy razy w tygodniu na dializy i też ma problem z samodzielnym poruszaniem się. 

Zbiórkę pieniędzy postanowiłam założyć w celu zgromadzenia środków potrzebnych na zakup windy zjazdowej z balkonu, która ułatwiłaby nam wyjście z mieszkania.                Opieka Społeczna przeznaczyła na ten cel 15.000,00 zł., ale to pokrywa tylko część kosztów. Ja mając małą emeryturę nie jestem w stanie udźwignąć reszty kosztów, gdyż większość emerytury pochłaniają  koszty zakupu lekarstw. 

Koszt remontu i zabudowy windy to ok. 35.000,00 zł.

Takie przedsięwzięcie jest finansowo dla mnie zbyt kosztowne, dlatego postanowiłam prosić Państwa o pomoc. Będę ogromnie wdzięczna za każdą nawet najmniejszą kwotę wsparcia.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mnie wesprą.

Pozdrawiam.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.11.20
    13.11.20

    Damy radę!

6 945 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać teraz
 
GSBM im. St. Staszica ul. Kubsza 12 Wodzisław Śl. - awatar

GSBM im. St. Staszica ul. Kubsza 12 Wodzisław Śl.

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Twardowska - awatar
Beata Twardowska
100
Krzysztof Szołtysek - awatar
Krzysztof Szołtysek
20
DARIUSZ CZECHOWSKI - awatar
DARIUSZ CZECHOWSKI
50
Krysia Sygnecka - awatar
Krysia Sygnecka
100
Fela Kuźmińska - awatar
Fela Kuźmińska
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Beno Beno - awatar
Beno Beno
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzegorz - awatar
Grzegorz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij