Zbiórka Wyjazd do Stanów Zjednoczonych. - miniaturka zdjęcia

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Zbiórka Wyjazd do Stanów Zjednoczonych. - zdjęcie główne

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

21 460 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 664 osoby
Wpłać teraz
 

Badania przeprowadzone w Greiswaldzie wykazały, że siatkówka w oczach Nicole jest za bardzo odklejona. Niestety w Europie nie ma kliniki która jest w stanie przeprowadzić zabieg przywracający wzrok Nicole.

Lekarz prowadzący zalecił żeby zwrócić się do Boston Children’s Hospital w Stanach Zjedoczonych, ponieważ  dysponują tam najnowocześniejszymi technikami zabiegów, które pomogą Nicole. Żeby dziewczynka mogła widzieć konieczny jest wyjazd do Bostonu na przeprowadzenie konsultacji oraz wyznaczenie terminu operacji przywracającej wzrok.

Nasza podopieczna Nicole cierpi na retinopatię oraz niedowład spastyczny.

Poniżej mogą Państwo poznać jej historię:

Z niecierpliwością czekaliśmy na narodziny naszej córeczki, jednak stało się to o wiele za wcześnie a razem z jej przyjściem na świat rozpoczęła się ogromną walka która trwa do teraz.

Nicole urodziła się 15 listopada 2005 roku w Poznaniu jako wcześniak w 26 tygodniu ciąży. Jej narodziny były dramatyczną walką - Mama leżała z Nicole przez 9 dni w szpitalu bez wód płodowych - szanse na jej przeżycie był minimalne, jednak zdarzył się cud - malutka Nicole przyszła na świat, ważąc zaledwie 670 gram.

Od razu po porodzie zaczęła się heroiczna walka o jej życie, lekarze walczyli o nią ponad 2 godziny. Udało się uratować Nicole ale niestety wcześniactwo i długi czas bez wód płodowych pozostawiły po sobie ogromne spustoszenie w organizmie naszego Aniołka. Następnie Nicole trafiła od razu do Inkubatora na blisko 4 miesiące, w tym czasie przeszła dwie operacje ratujące jej życie, w tym jedną trwającą aż 6 godzin. Nicole zniosła to bardzo dzielnie, choć była tak malutka przeszła już tak dużo - mieliśmy nadzieje, że to koniec naszego dramatu.

Gdy wróciliśmy do domu zorientowaliśmy się, że wzrok naszej córeczki nie podąża za tym co dzieje się wokół niej, na wizycie u neonatologa usłyszeliśmy wyrok. Lekarz powiedział nam, że Nicole nie widzi a jeśli nie usuniemy jej oczu umrze w ciągu najbliższych 5 miesięcy.

Nasze życie ponownie legło w gruzach, nie mogliśmy jednak pozwolić na takie coś intensywnie szukaliśmy innego wyjścia, z pomocą przyszedł nam dr. Biegański, który pomógł zorganizować nam operację przyłożenia siatkówki do oka w klinice w Greiswaldzie. Operacja przebiegła pomyślnie a dzięki kolejnym dwóm operacją przeprowadzonym w tamtej klinice udało się wyrównać ciśnienie z oczach Nicole a co za tym idzie uratować je przed usunięciem i zachować szansę na to żeby mogła jeszcze kiedyś widzieć.

Niestety Nicole cierpi na min. retinopatię oraz niedowład spastyczny przez co wymaga stałej opieki oraz regularnych sesji rehabilitacji. Gdy Nicole miała 8 lat zmarła jej Mama i wtedy musiałem zająć się nią samodzielnie. Opieka nad moją córeczką wymaga ogromnych nakładów finansowych oraz mnóstwo czasu. Stanowi to dla mnie coraz większe wyzwanie, ponieważ przeszedłem już 2 zawały serca oraz wszczepiono mi 8 stenów.


Proszę o pilną pomoc z całego serca - Tata Jerzy

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.07.20
  01.07.20

  Powodzenia .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.06.20
  30.06.20

  Panie Jezu ty się tym zajmij

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.06.20
  09.06.20

  Z całego serca polecam wspaniałą Nowennę Pompejańską!!!!

 • Tomasz Szychowski - awatar

  Tomasz Szychowski

  26.05.20
  26.05.20

  Pomagamy

 • Gabrysia - awatar

  Gabrysia

  26.05.20
  26.05.20

  Nadzieja umiera ostatnia 💓💓

21 460 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 664 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 664

Marcin - awatar
Marcin
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Majchrzak - awatar
Anna Majchrzak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij