Proszę, pomóż nam przetrwać...

5 000 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

Izabela Stachowicz- Mazur

Organizator zbiórki

Kochani, mamy pod opieką ponad 100! wolno żyjących kotów. 

O tym co robimy każdego dnia, a także materiał w postaci zdjęć i filmików możecie zobaczyć pod linkami na forum- miau.pl. 

Mamy 2 wątki- pierwszy jest o kotach, którymi opiekuję sie od ok. 20 lat oraz kotami, które potrzebowały pomocy w zeszłym roku. Drugi, to koty z terenu opuszczonych działek, zostało ok. 40 kotów w tym miejscu, którymi się zajęliśmy ok. 2 lata temu.

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=203744&start=1050

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=194200&start=2175


Koty dostają codziennie jedzenie, bez względu na porę roku oraz pogodę. Dodatkowo zabezpieczamy im suche i ciepłe schronienie- mamy altankę na działkach ROD, altankę po Bezdomnych z terenu opuszczonych działek i dostęp do strychów na innych altanach opuszczonych, lub zamieszkanych przez Bezdomnych. Oprócz tego kilkadziesiąt budek styropianowych i ok. 10 drewnianych. 

Sterylizujemy kilkanaście kotek rocznie- głównie całkowitych "dzikusków".


Okres jesienno- zimowy to dla nas najtrudniejszy czas. Dochodzą nam dodatkowe domowe zajęcia. Jedzenie do kotów dowozimy podgrzane. Musimy wymienić w budkach wszystkie posłania na świeże przed obniżeniem sie temperatur w nocy. Musimy przygotować altany i strychy , pozabezpieczać co się da. Powymieniać wszystkie kocie legowiska itp.


Dzienny koszt utrzymania stada to minimum 100zł dziennie, a jesienią i zimą dochodzą dodatkowe koszty, m.in koce polarowe na posłania, ścinki i opał do pieca w postaci pelletu( piec jest w altanie, która przejęliśmy po Bezdomnych- palimy w nim przy mrozach codziennie), butla do piecyka gazowego na altanie Rod- zostawiamy zapas jedzenia i wody i codziennie ogrzewamy altanę na tyle żeby jedzenie i woda nie zamarzły przez noc). 

Dlatego tez bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniach do zbliżającej się jesieni oraz zapraszamy na nasze wątki na miau.pl


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

  Izabela Stachowicz- Mazur

  12.05.2022
  12.05.2022

  Udało się nam złapać już 6-stą kotkę na zabieg sterylizacji. W planach mamy jeszcze minimum 2( a najlepiej 4). Idzie nam dość wolno, bo próbujemy łapać najbardziej ostrożne kotki- w zeszłym roku mimo bardzo wielu prób te kotki nie chciały współpracować. Wszystkie są dzikie i trzeba je łapać na klatkę pułapkę, a w zeszłym roku na widok klatki rezygnowały z jedzenia, lub szukały go w innych miejscach. Po za tym miejsca, gdzie łapiemy to miejsca, w których jest po kilka kotów i nieraz do klatki chcą wchodzić kotki już wysterylizowane. Do zamknięcia zbiórki brakuje nam 100zł,

Komentarze


 • maczkowa- bazarek Yoci - awatar

  maczkowa- bazarek Yoci

  14.12.2021
  14.12.2021

  z bazarku świątecznego Yoci

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.12.2021
  11.12.2021

  z bazarku za robot Zelmer

 • maczkowa - awatar

  maczkowa

  11.12.2021
  11.12.2021

  bazarkowo :)

 • maczkowa - awatar

  maczkowa

  09.12.2021
  09.12.2021

  wpłata z bazarku Yocia :)

5 000 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

Izabela Stachowicz- Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 64

makrzy - awatar
makrzy
50
Kocia plazma - awatar
Kocia plazma
50
mir.ka dla Hani - awatar
mir.ka dla Hani
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Yocia - awatar
Yocia
53
Krystyna Hawro - awatar
Krystyna Hawro
20
bea3 - bazarek - awatar
bea3 - bazarek
150
vega29 - awatar
vega29
290
inezka70 - awatar
inezka70
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij