Zbiórka Uks Akademia Siatkówki Łapy - miniaturka zdjęcia

Uks Akademia Siatkówki Łapy

Zbiórka Uks Akademia Siatkówki Łapy - zdjęcie główne

Uks Akademia Siatkówki Łapy

2 140 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Tomasz Mnich - awatar

Tomasz Mnich

Organizator zbiórki

Dzień dobry.Nazywam się Tomasz Mnich, jestem założycielem i trenerem klubu UKS AKADEMIA SIATKÓWKI ŁAPY.Finansowałem klub z środków własnych.Zbieram pieniądze na wyjazd na zgrupowanie sportowe i sprzęt treningowy dla swoich podopiecznych.Mieszkamy i trenujemy w małym mieście.Czekam i serdecznie dziękuję za udzielenie nam pomocy.Jak Państwo wiecie sport uczy charakteru i rozwija młodzież na każdym etapie rozwoju.Będę bardzo wdzięczny za pomoc w realizacji naszych marzeń.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Przemek Kozicz - awatar

  Przemek Kozicz

  08.01.19
  08.01.19

  Pozdrawiam Tomek oraz zycze powodzenia

 • monika srednicka - wnorowska - awatar

  monika srednicka - wnorowska

  08.01.19
  08.01.19

  powodzenia 👍🏻

 • Helena Gebron - awatar

  Helena Gebron

  06.01.19
  06.01.19

  Duzo sukcesow dla calej druzyny i wszelkiej pomyslnosci w zyciu prywatnym zawodniczek i trenera,pozdrawiam wszystkich a szczegolnie cieplo Oliwie i Laure❤️❤️

  • Tomasz Mnich - awatar

   Tomasz Mnich - Organizator zbiórki

   06.01.19
   06.01.19

   Serdecznie dziękujemy za hojność.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.01.19
  03.01.19

  Warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 140 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Tomasz Mnich - awatar

Tomasz Mnich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Łapińska - awatar
Magdalena Łapińska
50
Artur Golaszewski - awatar
Artur Golaszewski
100
Przemek Kozicz - awatar
Przemek Kozicz
50
monika srednicka - wnorowska - awatar
monika srednicka - wnorowska
200
Kalin - awatar
Kalin
100
Dorota Zimnoch - awatar
Dorota Zimnoch
100
Helena Gebron - awatar
Helena Gebron
1 000
Daniel - awatar
Daniel
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij