Zbiórka Sprzęt dla Szpitala w Pińczowie - miniaturka zdjęcia

Sprzęt dla Szpitala w Pińczowie

Zbiórka Sprzęt dla Szpitala w Pińczowie - zdjęcie główne

Sprzęt dla Szpitala w Pińczowie

0 zł z 300 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Zwracamy się o wsparcie i prosimy o Waszą pomoc przy zbiórce funduszy do zakupu niezbędnej aparatury medycznej  dla Szpitala w Pińczowie.

Apel o pomoc w walce z koronawirusem wystosował Szpital Powiatowy w Pińczowie. Dyrektor szpitala - Krzysztof Słonina, prosi o wparcie finansowe, które przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa epidemiologicznego, zabezpieczenia personelu i pacjentów placówki.

Dyrektor zwraca uwagę, że na rynku brakuje podstawowych środków ochrony osobistej i dezynfekcji. Dodaje, że w obliczu epidemii, pracownicy szpitala sami szyją maski ochronne.

- Staramy się zaspokoić istniejące potrzeby. Prosimy jednak o pomoc w zakupie fartuchów chirurgicznych, jednorazowych rękawic, odzieży ochronnej i kombinezonów. To niezbędne rzeczy – wymienia.

W ostatnich dniach szpital zwrócił się o pomoc także do Ministerstwa Zdrowia oraz do urzędu marszałkowskiego.

>http://tygodnikponidzia.pl/pinczowski-szpital-prosi-o-wsparcie/

>http://www.radio.kielce.pl/pl/post-102716

>https://pomost-nadziei.pl/szpital-w-pinczowie/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 300 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij