Zbiórka Walka o samodzielność Wojtka - zdjęcie główne

Walka o samodzielność Wojtka

28 341 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 187 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Jaroszewicz - awatar

Katarzyna Jaroszewicz

Organizator zbiórki

Wojtek jest moim mężem i dzielnie walczy z przewlekłą neuroinfekcją, która z dnia na dzień coraz bardziej go uniesprawnia. Początkowa diagnoza to SM, jednak w toku dalszych poszukiwań przeciwnikiem okazało się kto inny. Walczymy z neuroboreliozą i jej koinfekcjami. W ciągu 5 lat nasze życie przeistoczyło się w ciągłą walkę z chorobą. Niestety póki co choroba wygrywa. Obecnie jest już całkowity niedowład obu nóg i lewej ręki. Niestety wszelkie próby leczenia nie są refundowane, gdyż wg NFZ przewlekłej neuroboreliozy się nie leczy. Ale my się nie poddajemy i szukamy pomocy. Obecnie Wojtek jest pod opieką Dr, do którego musimy dojeżdżamy prawie 600 km. Jako, że przypadek Wojtka jest bardzo trudny nie ma obecnie pewnej terapii i cały czas szukamy skutecznej pomocy. Pochłania to ogromne kwoty


Zbieramy na:

1. Podnośnik pacjenta - niezbędna pomoc przy przesiadce na wózek, łóżko czy wc. Do tej pory dawałam radę sama, jednak obecnie mój kręgosłup odmówił posłuszeństwa a problem z lewą ręką Wojtka nie pozwala mu mi pomóc. Podnośnik jaki chcemy kupić kosztuje około 3000,00 zł.

2. Pionizator - musimy zacząć pracować nad słabnącymi mięśniami klatki piersiowej i brzucha, bardzo pomocny w tym jest specjalistyczny pionizator - ceny tych bardziej zaawansowanych tj. podtrzymujących całe ciało zaczynają się od 5000,00 zł. 

 3. Średni miesięczny koszt leków i rehabilitacji to około 2500 zł. Rehabilitacja w ramach NFZ jest bardzo ograniczona ze względu na kolejki. Leki i suplementy nie są refundowane. Nie jesteśmy w stanie pokryć takich wydatków z ramach własnych możliwości. Bez środków finansowych Wojtek nie będzie miał możliwości na dalsze leczenie a co za tym idzie nie będzie miał szansy na odzyskanie choć po części samodzielności i sprawności. 

Za każde wsparcie bardzo dziękujemy :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Jaroszewicz - awatar

  Katarzyna Jaroszewicz

  29.01.2019
  29.01.2019

  Drodzy Darczyńcy. Walka mojego Męża trwa nadal, choć niestety choroba zabiera mu coraz więcej dając obecnie przede wszystkim ból. Pomimo braku postępów nie odpuszczamy i walczymy póki starczy nam sił. Obecnie pojawiła się szansa na podanie komórek macierzystych, które mogą przynieść szanse na poprawę w chorobie Wojtka, jednak niesie za sobą znaczne koszty. W związku z okresem rozliczania PIT zachęcam i proszę o przekazanie 1% podatku na leczenie Wojtka. Nr KRS 0000270809 cel szczegółowy Jaroszewicz 3676. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo dobra na każdy dzień.

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  03.08.2019
  03.08.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.2019
  29.01.2019

  Wszystkiego dobrego!

 • Magdalena Golub - awatar

  Magdalena Golub

  17.05.2017
  17.05.2017

  Dopoki jest nadzieja, nalezy walczyc!

 • brus - awatar

  brus

  05.05.2017
  05.05.2017

  Myślimy o Was.

 • Jaca - awatar

  Jaca

  03.05.2017
  03.05.2017

  Trzymam kciuki!

28 341 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 187 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Jaroszewicz - awatar

Katarzyna Jaroszewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 187

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr N - awatar
Piotr N
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Michal - awatar
Michal
300
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
700
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij