Zbiórka Walka o samodzielność Wojtka - miniaturka zdjęcia

Walka o samodzielność Wojtka

Zbiórka Walka o samodzielność Wojtka - zdjęcie główne

Walka o samodzielność Wojtka

28 211 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 184 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Jaroszewicz - awatar

Katarzyna Jaroszewicz

Organizator zbiórki

Wojtek jest moim mężem i dzielnie walczy z przewlekłą neuroinfekcją, która z dnia na dzień coraz bardziej go uniesprawnia. Początkowa diagnoza to SM, jednak w toku dalszych poszukiwań przeciwnikiem okazało się kto inny. Walczymy z neuroboreliozą i jej koinfekcjami. W ciągu 5 lat nasze życie przeistoczyło się w ciągłą walkę z chorobą. Niestety póki co choroba wygrywa. Obecnie jest już całkowity niedowład obu nóg i lewej ręki. Niestety wszelkie próby leczenia nie są refundowane, gdyż wg NFZ przewlekłej neuroboreliozy się nie leczy. Ale my się nie poddajemy i szukamy pomocy. Obecnie Wojtek jest pod opieką Dr, do którego musimy dojeżdżamy prawie 600 km. Jako, że przypadek Wojtka jest bardzo trudny nie ma obecnie pewnej terapii i cały czas szukamy skutecznej pomocy. Pochłania to ogromne kwoty


Zbieramy na:

1. Podnośnik pacjenta - niezbędna pomoc przy przesiadce na wózek, łóżko czy wc. Do tej pory dawałam radę sama, jednak obecnie mój kręgosłup odmówił posłuszeństwa a problem z lewą ręką Wojtka nie pozwala mu mi pomóc. Podnośnik jaki chcemy kupić kosztuje około 3000,00 zł.

2. Pionizator - musimy zacząć pracować nad słabnącymi mięśniami klatki piersiowej i brzucha, bardzo pomocny w tym jest specjalistyczny pionizator - ceny tych bardziej zaawansowanych tj. podtrzymujących całe ciało zaczynają się od 5000,00 zł. 

 3. Średni miesięczny koszt leków i rehabilitacji to około 2500 zł. Rehabilitacja w ramach NFZ jest bardzo ograniczona ze względu na kolejki. Leki i suplementy nie są refundowane. Nie jesteśmy w stanie pokryć takich wydatków z ramach własnych możliwości. Bez środków finansowych Wojtek nie będzie miał możliwości na dalsze leczenie a co za tym idzie nie będzie miał szansy na odzyskanie choć po części samodzielności i sprawności. 

Za każde wsparcie bardzo dziękujemy :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Jaroszewicz - awatar

  Katarzyna Jaroszewicz

  29.01.19
  29.01.19

  Drodzy Darczyńcy. Walka mojego Męża trwa nadal, choć niestety choroba zabiera mu coraz więcej dając obecnie przede wszystkim ból. Pomimo braku postępów nie odpuszczamy i walczymy póki starczy nam sił. Obecnie pojawiła się szansa na podanie komórek macierzystych, które mogą przynieść szanse na poprawę w chorobie Wojtka, jednak niesie za sobą znaczne koszty. W związku z okresem rozliczania PIT zachęcam i proszę o przekazanie 1% podatku na leczenie Wojtka. Nr KRS 0000270809 cel szczegółowy Jaroszewicz 3676. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo dobra na każdy dzień.

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  03.08.19
  03.08.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.19
  29.01.19

  Wszystkiego dobrego!

 • Magdalena Golub - awatar

  Magdalena Golub

  17.05.17
  17.05.17

  Dopoki jest nadzieja, nalezy walczyc!

 • brus - awatar

  brus

  05.05.17
  05.05.17

  Myślimy o Was.

 • Jaca - awatar

  Jaca

  03.05.17
  03.05.17

  Trzymam kciuki!

28 211 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 184 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Jaroszewicz - awatar

Katarzyna Jaroszewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 184

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Michal - awatar
Michal
300
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
700
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adrianna Szczęsna - awatar
Adrianna Szczęsna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij