Zbiórka Pomożecie uzbierać na leczenie - zdjęcie główne

Pomożecie uzbierać na leczenie

5 410 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Kamila Maj - awatar

Kamila Maj

Organizator zbiórki

JESTEM MAMĄ 12 LETNIEGO KACPERKA KTÓRY 18 MIESIĘCY CZEKAŁ W SZPITALU NA NOWE SERDUSZKO BEZ MOŻLIWOŚCI WYJŚCIA DO DOMU BO BYŁ PODŁĄCZONY DO APARATURY BY DOŻYĆ DO PRZESZCZEPU.UDAŁO SIĘ MÓJ SYNEK JEST PÓŁ TORA ROKU PO PRZESZCZEPIE JEST W DOMU Z RODZEŃSTWEM .ALE LECZENIE JEST BARDZO DROGIE I INNE RZECZY DO FUKNKCJOWAŃIA SYNA SĄ TEZ DROGIE I CZESTE WYJAZDY NA KONTROLE PROSZĘ POMÓŻ MOJEMU SYNKOWI ŻYĆ NORMALNIE.LECZENIE I WYJAZDY KONTROLNE ZABIEGI NP OZNACZENIE LEKÓW IMUNOSUPRESYJNYCH KOSZTUJE 370 ZŁ JEDNRAZOWO NIERAZ MUSIMY OZNACZYĆ 2 RAZY W MIESIĄCU DO TEGO RESZTA LEKÓW I INNE WIZYTY SĄ KOSZTOWNE PROSZĘ O WPŁATY NAWET MALUTKIE PROSZĘ ❤❤❤❤❤

Aktualizacje


 • Kamila Maj - awatar

  Kamila Maj

  04.10.19
  04.10.19

  Dziękuję kochani za każdą zł dla Kacperka dziękuję. 💖

Komentarze


 • Artur Szymanski - awatar

  Artur Szymanski

  15.09.19
  15.09.19

  Zdrowia życzę 👊

 • Pomagaczka - awatar

  Pomagaczka

  28.05.19
  28.05.19

  Trzymaj się.

 • Sandra Góra - awatar

  Sandra Góra

  07.05.19
  07.05.19

  Życzę dużo zdrowia 😊

 • Sylwia Aala - awatar

  Sylwia Aala

  25.04.19
  25.04.19

  Wytrwałości 💟

5 410 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Kamila Maj - awatar

Kamila Maj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 94

Czarek - awatar
Czarek
2 000
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Anna Mucha - awatar
Anna Mucha
35
Aneta Pomaga - awatar
Aneta Pomaga
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda Mikołajczuk - awatar
Magda Mikołajczuk
14
Ewa Bartold - awatar
Ewa Bartold
450
Martyna Stanczyk - awatar
Martyna Stanczyk
50
Magda Mikołajczuk - awatar
Magda Mikołajczuk
40
Magdalena Niciejewska - awatar
Magdalena Niciejewska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij