Zbiórka Komunikator mowy c-eye - miniaturka zdjęcia

Komunikator mowy c-eye

Zbiórka Komunikator mowy c-eye - zdjęcie główne

Komunikator mowy c-eye

291 zł z 23 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Rogalska Szutko - awatar

Emilia Rogalska Szutko

Organizator zbiórki

Prosimy o wsparcie w zakupie dla mojej siostry Dominiki  komunikatora mowy C-eye. Dominika ma 20 lat, nie rozmawia, choruje na Zespół Retta. Jest całkowicie nie samodzielna,potrzebuje pomocy w codziennych życiowych czynnosciach, Dominika przez chorobe nie potrafi przekazac otoczeniu np co ją boli. Próbuje sygnalizowac potrzeby za pomoca wzroku.Jedynym sposobem dzieki któremu Dominika bedzie mogła komunikowac sie jest zakup sprzetu C-eye. To szansa na rozmowe i kontakt po wielu latach milczenia. Pomóżmy Dominice wniesc w jej życie odrobine radosci,kontaktu ze światem i choć częściowo usunąć cierpienie. Za okazane wsparcie serdecznie dziekujemy.Organizator zbiórki siostra Dominiki-Emilia Rogalska.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
291 zł z 23 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Rogalska Szutko - awatar

Emilia Rogalska Szutko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Katarzyna Narel - awatar
Katarzyna Narel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dawid Słucki - awatar
Dawid Słucki
50
Anna Andruszkiewicz - awatar
Anna Andruszkiewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Domalewska - awatar
Katarzyna Domalewska
50
Emilia Nowosielska - awatar
Emilia Nowosielska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij