Kochani!

Bardzo potrzebujemy Waszej pomocy i wsparcia w realizacji naszego marzenia, jakim jest jednodniowy wyjazd do Kazimierza Dolnego. Ale od początku…

Jesteśmy grupą ludzi, którzy wbrew swoim trudnościom i ograniczeniom postanowiło walczyć o siebie i swoją przyszłość. Na co dzień uczestniczymy w programie Środowiskowego Domu Samopomocy typu A dla osób doświadczających zaburzeń psychicznych (mieszczącego się na warszawskim Wilanowie). Zajęcia terapeutyczne i psychologiczne mają przygotować nas do maksymalnie samodzielnego i niezależnego życia.

Najważniejsze jest jednak to, że nie jesteśmy z tym wszystkim sami. Jak to mówią w grupie zawsze raźniej ;) I tak, właśnie podczas wspólnych zajęć zrodził się pomysł na integracyjny wyjazd, który byłby nie tylko doskonałą formą odpoczynku, ale też szansą na sprawdzenie się w nowej roli – organizatora wycieczki. Za cel wybraliśmy przepiękną perłę polskiego renesansu, czyli Kazimierz Dolny. Wielu z nas jeszcze nie miało okazji zwiedzić tego przepięknego miejsca, które od Warszawy dzieli tylko 142 km.

Żeby spełnić nasze marzenie, potrzebujemy tylko, albo aż tysiąca pięciuset złotych, które przeznaczymy na pokrycie kosztów dojazdu oraz zakupu biletów wstępu na atrakcje turystyczne dla naszej dwudziestoosobowej grupy.

Pomożecie? :)

Więcej o działaniach naszego Ośrodka na http://sds-wilanow.otwartedrzwi.pl/ oraz profilu facebook: https://www.facebook.com/%C5%9ADS-typu-AB-Stowarzyszenia-Otwarte-Drzwi-365810507114589/

Wpłaty - 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
MaPe - awatar
100
MaPe
Michał Klimczak - awatar
50
Michał Klimczak
Pawel Kalita - awatar
30
Pawel Kalita
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.