Zbiórka Okres wakacyjny tuż, tuż... - miniaturka zdjęcia

Okres wakacyjny tuż, tuż...

Okres wakacyjny tuż, tuż...

1 300 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Ostatnia nasza zbiórka była dawno temu, kiedy to psiaki z pseudo przyjechały pod naszą opiekę.
Dzisiaj jest kolejny raz w tym roku, ponieważ dużymi krokami zbliżają się wakacje :( Czas, który powinien być radosny, choć nie dla każdego...

Dla psiaków porzucanych, to prawdziwy koszmar.
Samotność, głód, gorąco, brak człowieka i walka o przetrwanie. 

W ostatnim czasie pod naszą opiekę przeszło 5 psiaków. Każdy ma swoją historię, każdy ma swoje problemy i każdy trafił do nas.
Wiemy, że większość z nich została porzucona na pastwę losu, co widać po Normanie i Olafie :(  Zośka natomiast boi się wejść do lasu, przy samym wejściu strasznie się stresuje, choć normalnie to pogodna i bardzo pozytywna sunia. Lilka tułała się podobnie jak chłopcy długi czas, aż w końcu została złapana - chudzieńka i wygłodzona. Fado natomiast stracił swoją rodzinę i został sam na tym świecie.
Każde z nich potrzebuje diagnostyki i leczenia. Podstawy, byśmy mogły porządnie je przygotować je do adopcji.

Prosimy o wsparcie dla całej 5🙏🙏🙏

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Robert - awatar

  Robert

  03.07.20
  03.07.20

  Powodzenia, trochę mało ale chcę pomóc każdemu po kawałku, jest tak wiele naszych przyjaciół w potrzebie....

 • Beata - awatar

  Beata

  30.06.20
  30.06.20

  trzymam kciuki

1 300 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Robert - awatar
Robert
10
Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażyna - awatar
Grażyna
100
Dorota - awatar
Dorota
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij