Zbiórka Wyjazdy biwakowe dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Wyjazdy biwakowe dla dzieci

Jesteśmy braćmi. Mieliśmy fantastyczne dzieciństwo. Pełne przygód i miłości. Doceniamy każdy czas spędzony z naszymi rodzicami, to dzięki nim poznaliśmy kawał Świata. Pewnego dnia dotarło do nas, to był niczym wybuch prosto w twarz - nie każdy może tak mieć. Zaczęło się od małych rzeczy takich jak pomoc przy zbiórkach pieniędzy dla potrzebujących dzieci z Przytoku koło Zielonej Góry. Możliwość dzielenia się własnym czasem i doświadczeniem to najprzyjemniejsza rzecz, którą możemy od siebie dać. 

"Najbardziej chciałbym popływać na kajakach i zjeść smaczną kiełbaskę". 

Świat otaczający dzieci jest niezwykle ciekawy. Każda możliwość obcowania z naturą i innymi ludźmi jest dodatkową szansą na naukę. 

Czego według Ciebie może nauczyć się dziecko, które spędzi najbliższe wakacje w placówce? 

Każde zasługuje na chwilę radości i uśmiechu biegając z rówieśnikami po lesie czy kąpiąc się w jeziorze. Tylko co 5 dziecko z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych ma możliwość w tym roku wyjechać gdziekolwiek na wakacje. 

Zmieńmy to!

Chcemy umożliwić pociechom wyjazdy biwakowe, które na długo zapadną w pamięci. 

Kto z Was w młodości nie biwakował pod namiotem, chodził po patyki do lasu na ognisko, podpatrywał dzikie zwierzęta czające się w zagajniku? 

Nawet małe wsparcie finansowe pozwoli nam na zrealizowanie marzeń dzieciaków. Zorganizujemy wyjazdy biwakowe dla ponad 60 osób!
 

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij