Jesteśmy fundacją wspierającą rozwój dzieci i młodzieży. podczas kończących wakacji które niestety dla naszych podopiecznych dobiegają końca, prowadziliśmy kolonie dla dzieci w trakcie których mieli możliwość nauczyć sie tańczyć wieloma technikami jak np balet salsa czy hip-hop. Warsztaty prowadził młody Tancerz z Hiszpani. Każdy z uczestników chętnie wziął udział i w efekcie tego grupami stworzyli choreografie którą zatańczyli w trakcie kończących zawodów. Każde z nich chce tańczyć niestety wiekszość jesli nie będą mieli możliwości nie pójdzie na zajęcia w mieście z braku kasy.

Współpracując z Polską Akademią rozwoju mamy możliwość wysłać jedną dziewczynkę Kamilę w ramach wolnego miejsca na dwu tygodniową wymianę międzynarodową do Maroko. W trakcie wymiany Kamila będzie miała możliwość poznań kulturę innych krajów ( w wymianie uczestniczą dzieci i młodzież z Polski, Niemiec i Maroka),  bedzie mogła popracować nad swoimi umiejętnościami językowymi wziąść udział w Warsztatach spotowych (sporty wodne), tanecznych, zajęciach jezykowych, debatach, zwiedzaniu, miedzynarodowych zajęciach integracyjnych, wieczorze kultur... 

Kamila ma wielką szansę możesz jej pomóc!

Koszty wymiany to:

Wymiana z wyżywieniem i przelotami 1700 zł, zakup potrzebnych rzeczy ( dostosowanych do Kultury kraju ) 300 zł, zakup Euro potrzebnych na kieszonkowe 500 zł.

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij