Zbiórka Wózek inwalidzki aktywny! - miniaturka zdjęcia

Wózek inwalidzki aktywny!

Dariusz Fertycki - awatar

Dariusz Fertycki

Organizator zbiórki

  Dla czego Ja? To jedno z najgłupszych pytań a zarazem jedno z najtrudniejszych, no bo niby, dlaczego Ja i dlaczego obcy i nieznajomi Ludzie mają wpłacać pieniądze? W czym jestem wyjątkowy i jak to przedstawić by w końcu mieć wymarzony wózek? Prawdę mówiąc nie wiem, dlatego spróbuję się przedstawić i napisać coś o sobie a resztę pozostawię w gestii, Was wszystkich to czytających. 

  Czas?Czym dla nas jest? Pewien znany naukowiec zapytany czym jest czas?odpowiedział: "Czas jest tym co mierzy zegar" Można się uśmiechnąć bo to w końcu On stworzył teorię względności.Osobiście Chciałbym się cofnąć o 25 lat do dnia 25.11.1994 roku.Tegoż to dnia uległem wypadkowi samochodowemu (złamany kręgosłup,uszkodzony rdzeń) i od tej pory śmigam na wózku inwalidzkim.Zmienić tylko jeden dzień, nie wsiąść do samochodu, ostrzec kierowcę i ciekawe jak ułożyłoby się moje życie. Cytując słowa z pewnego filmu: "Każdy z nas ma swój własny wehikuł czasu.Wspomnienia przenoszą nas w przeszłość a marzenia w przyszłość."Więc mogę tylko wspominać i marzyć jak wyglądałoby moje życie gdyby nie wypadek tego dnia. Tak więc marzę!

  ”Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz.”– pisał wieszcz. I taka jest prawda! Ciężko zrozumieć kogoś dopóki nie znajdziemy się w jego skórze. Przez 22 lata śmigałem na zwykłym szpitalnym wózku którym przejechanie 150m było koszmarem, trzy lata temu na olxie kupiłem stary używany wózek polskiej firmy GTM  Mobile no i się zaczęło. Zakochałem się! Tak wiem to głupota zakochać się w wózku inwalidzkim, (ale bywają głupie miłości) bo nagle 150m już nie było problemem. 

  Niestety mimo kilku rurek, kółek, średnio wygodnego fotela i kilku innych małych detali za wózek swoje trzeba zapłacić. PFRON refunduje wózki co 4 lata, dokładając swoje "trzy grosze".Niestety, biorąc pod uwagę to, że nie zamierzam zawczasu"zdziadzieć" na moich "czterech kółkach",potrzebuję wózka solidnego, zwrotnego i wytrzymałego, który pozwoli mi, w jak najlepszy sposób korzystać z życia, a to już niestety sporo kosztuje. Dziś zadzwoniłem do producenta wózków GTM Mobile i nie jest tak źle jak sądziłem. Mój wymarzony wózek Hammer Vario kosztuje tylko 6000zł. Drugi w kolejności który lepiej spisywał by się na wsi GTM shok absorber jest trochę droższy bo kosztuje 12500zł. 

 Dlatego proszę wszystkich o dobrym sercu wpłaćcie grosik, lub chociaż udostępnijcie post u Siebie!                          A to wózek jaki Mi się marzy w pierwszej kolejności. GTM Hammer Vario      

                           Ewentualnie taki GTM Shock absorber. Na wsi spisywałby się jeszcze lepiej.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Dariusz Fertycki - awatar

  Dariusz Fertycki

  18.02.19
  18.02.19

  Dziś zadzwoniłem do producenta wózków GTM Mobile i nie jest tak źle jak sądziłem. Mój wymarzony wózek Hammer Vario kosztuje tylko 6000zł. Drugi w kolejności który lepiej spisywał by się na wsi GTM shok absorber jest trochę droższy bo kosztuje 12500zł. W związku z czym obniżyłem cenę maksymalną zbiórki.

Komentarze

 • Spartakus - awatar

  Spartakus

  23.04.19
  23.04.19

  Powodzenia Darku

 • Kontakt z LinkedIn - awatar

  Kontakt z LinkedIn

  06.03.19
  06.03.19

  Powodzenia Panie Dariuszu :)

 • Marek - awatar

  Marek

  26.02.19
  26.02.19

  Życzę byś kupił swój wymarzony wózek . Trzymam kciuki . Powodzenia

Dariusz Fertycki - awatar

Dariusz Fertycki

Organizator zbiórki

Wpłaty - 24

Justyna Dębska - awatar
50
Justyna Dębska
Jasesam - awatar
150
Jasesam
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Spartakus - awatar
100
Spartakus
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
BeKa - awatar
20
BeKa
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Jadwiga Fertycka - awatar
100
Jadwiga Fertycka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij