Zbiórka Remont i ocieplenie dachu - zdjęcie główne

Remont i ocieplenie dachu

1 714 zł  z 39 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać teraz
 
Sylwester Borowiecki - awatar

Sylwester Borowiecki

Organizator zbiórki

Witam chciałbym prosić Państwa o wsparcie zbiórki na remont i naprawę dachu o ok250m2 w domu którym teraz mieszkam jest dwa rodzaje blachy z odzysku bo część dachu już była uszkodzona po zawaleniu się chlewa który był dobudowany do budynku ta część gdzie był chlew jest przykryta folią, dach jest nieocieplony co generuje większe koszty ogrzewania gdyż ciepło ucieka przez dach a więźbę trzeba przynajmniej częściowo wymienić gdyż jest już w nienajlepszym stanie jest to dom z 1930r od niedawna też jestem jego właścicielem dokładnie od zeszłego roku i nie stać nas na taki koszt a jest dużo do zrobienia z czym sam sobie nie poradzę sam też jestem mężem i ojcem trójki dzieci , z najstarszym synem z powodu rozszczepu podniebienia miękkiego jeździmy też do Warszawy do IMiD (Instytut Matki i Dziecka) kilka razy w roku co generuje kolejne koszty. Dlatego za wszelkie wsparcie nawet drobne wpłaty od Państwa i udostępnienie zbiórki będę Państwu wdzięczny i za co z góry Państwu Dziękuję.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 714 zł  z 39 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać teraz
 
Sylwester Borowiecki - awatar

Sylwester Borowiecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Agnieszka Luiza - awatar
Agnieszka Luiza
20
Malgorzata Przybylska - awatar
Malgorzata Przybylska
20
Stan Halasa - awatar
Stan Halasa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Szarzyńska - awatar
Ewa Szarzyńska
50
Karolina - awatar
Karolina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij