Zbiórka Przeszczep włosów głowy - zdjęcie główne

Przeszczep włosów głowy

211 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Konrad Oberski - awatar

Konrad Oberski

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Konrad, mam 17 lat. Interesuję się street workoutem, bmx, oraz fotografią. Do zeszłego roku aktywnie uczestniczyłem w sesjach zdjęciowych, robiłem sobie zdjęcia z rodziną, czy znajomymi. Niestety do czasu kiedy zacząłem przedwcześnie łysieć. Zaczęło się niewinnie, ale strasznie szybko przerodziło się to w drastyczną utratę włosów. Preparaty, szampony, witaminy, wszelaki środki są bezskuteczne. Po badaniach, okazało się, że wszystkiemu winne są geny i pomóc może jedynie operacja przeszczepu. Przez łysienie straciłem pewność w obiektywie, a także realnym życiu, przeszkadza mi to strasznie, a nie chcę golić głowy na łyso będąc w wieku 17 lat, chcę jeszcze chociaż trochę nacieszyć się włosami na głowie. Celem zbiórki jest zebranie pieniędzy na koszty operacji, zbieram co prawda od paru miesięcy, ale wciąż jest to znacznie za mało. Marzę o tym przeszczepie, gdyż dzięki niemu wrócę do normalnego życia, bez nieustannego zakrywania głosy i strachu przed uchwyceniem łysiny na fotografii. Za każdą okazaną pomoc z góry dziękuję.

Operację planuję zrobić w klinice Sky Clinic.

Poniżej zamieszczam moje aktualne zdjęcie:

Oraz zdjęcie sprzed roku:

Konrad

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Daniel Gładysz - awatar

  Daniel Gładysz

  21.03.2018
  21.03.2018

  Powodzenia mordo

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2018
  20.03.2018

  Powodzenia :)

211 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Konrad Oberski - awatar

Konrad Oberski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Daniel Gładysz - awatar
Daniel Gładysz
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Hubert Zdun - awatar
Hubert Zdun
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij