Zbiórka Międzynarodowy turniej Balaton - miniaturka zdjęcia

Międzynarodowy turniej Balaton

Zbiórka Międzynarodowy turniej Balaton - zdjęcie główne

Międzynarodowy turniej Balaton

1 171 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Marzena Gotszalk - awatar

Marzena Gotszalk

Organizator zbiórki

Jesteśmy zawodnikami KS POLONIA NYSA.Mamy możliwość zagrać w Mièdzynarodowym turnieju Balaton Trofea 2020.Turniej ten rozgrywany jest nieopodal pięknego jeziora Balaton, na i w pobliżu stadionu Révész Géza utcai – siedzibie profesjonalnego klubu piłkarskiego, BFC Siófok i Balatonlelle. Organizatorzy, miasto oraz węgierski związek piłki nożnej (MLSZ), spodziewają się uczestników z co najmniej 14 krajów.Pomòż nam tam dotrzeć i wziąć w nim udział potrzebujemy aż 12 tyś zł Musimy opłacić przejazd zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłatę za udział. Próbujemy zdobyć te pieniądze u ròżnych sponsoròw, teraz zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie do Was wszystkich.Bardzo prosimy, pomóżcie nam spełnić nasze marzenie. Liczymy na Wasze dobre serca :-)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 171 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Marzena Gotszalk - awatar

Marzena Gotszalk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
POLMART GARAGE - awatar
POLMART GARAGE
200
Łukasz Gadzina - awatar
Łukasz Gadzina
100
Julia Świerczewska - awatar
Julia Świerczewska
100
Anonim - awatar
Anonim
20
Franio mały kibic - awatar
Franio mały kibic
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Robert Wolak - awatar
Robert Wolak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij