Zbiórka Miejsce kaźni - zdjęcie główne

Miejsce kaźni

32 930 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 945 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbieractwo = okrucieństwo wobec zwierząt. Za nami kolejna interwencja w miejscu, które było oazą cierpienia. Tu tutaj 50-cio letnia kobieta stworzyła piekło dla dziesiątek zwierząt. Dwa dni temu zmarła, pozostawiając po sobie kilkadziesiąt głodnych, chorych i zaniedbanych istot. Od momentu śmierci o sprawie wiedzieli gminni urzędnicy z gminy Niegosławice, którzy nie zaordynował ŻADNEJ pomocy, a nawet nie zjawili się na miejscu. Twierdzili, że zwierzętami ma się zająć spadkobierca, czyli - UWAGA - 15-letni, niepełnosprawny chłopiec!!! Pokazujemy Wam okrutnego wójta Jana Kosińskiego, który o empatii chyba nawet nie słyszał… Pośród masy martwych zwierząt i stosów śmieci, odkryliśmy jeszcze żywe koty, psy, kury i królika - prawie 30 zwierząt w rożnym stanie jedzie właśnie do DIOZ. 


🆘 BŁAGAMY KAŻDEGO Z WAS O POMOC DLA TYCH ZWIERZĄT, KTÓRE UDAŁO SIĘ NA, WYRWAĆ Z RĄK ŚMIERCI! Zwierząt, które uratowaliśmy z miejsca kaźni. Z miejsca, którego nie chcieli zobaczyć urzędnicy… 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.01.2023
  28.01.2023

  Dziękuję, że jesteście! ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2023
  26.01.2023

  Dziękuję że jesteście ❤️‍🩹

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2023
  26.01.2023

  Jesteśmy razem ,pomagamy ! To jest najważniejsze

 • Kalina Kosikowska - awatar

  Kalina Kosikowska

  26.01.2023
  26.01.2023

  😓😥

 • Julia Jablonska - awatar

  Julia Jablonska

  26.01.2023
  26.01.2023

  🥺😡😩

32 930 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 945 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 945

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jotka - awatar
Jotka
10
Karolina - awatar
Karolina
20
Lena - awatar
Lena
20
Magdalena Gebauer - awatar
Magdalena Gebauer
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Nieważne <3 - awatar
Nieważne <3
5
Magda - awatar
Magda
1
Asia - awatar
Asia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij