Zbiórka Stwardnienie Rozsiane... - zdjęcie główne

Stwardnienie Rozsiane...

7 583 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Yacek Kuklewski - awatar

Yacek Kuklewski

Organizator zbiórki

Na SM (stwardnienie rozsiane) choruję od ponad siedmiu lat, to jak mi zdiagnozowali, a chorować mogę już ponad 10. Kiedyś wydawało mi się, że to nic takiego, że te dolegliwości uda się pokonać. Nie byłem w stanie przewidzieć tego, co wydarzy się później. Stwardnienie rozsiane to nie rak. Nie zabija od razu. Powoli, stopniowo niszczy kolejne mięśnie, odbiera siły, umiejętności, możliwości. Podstępnie zabiera to, co dla innych jest naturalne.


Mam 47 lat. Cudowne dzieci, bliźniaki. Z którymi chciał bym spełniać kolejne plany. Jestem szczęściarzem. Właściwie na tym mógłbym skończyć tę opowieść o moim życiu. Niestety, choroba daje mi się we znaki coraz bardziej, a ja niebawem, zamiast świętować kolejne urodziny, będę walczyć o każdy najmniejszy ruch. Wizja tego, co wydarzy się w moim życiu w najbliższym czasie jest przerażająca...


Stwardnienie rozsiane - przeciwnik, którego nie sposób pokonać. Nie istnieje lekarstwo, które może spowodować, że dolegliwości i ograniczenia znikną. Widząc, co teraz dzieje się w moim ciele... boję się kolejnych dni, miesięcy, lat.

Boję się tego, że stracę wszystko - przykuty do łóżka będę dla swojej rodziny zupełnie bezużyteczny... Już teraz co niektóre codzienne czynności pozostają po za moim zasięgiem.


Marzę by być ojcem z prawdziwego zdarzenia. Uczestniczyć w życiu rodziny bardziej aktywnie, a nie tylko być. Chciał bym znowu czuć się potrzebny. Mieć możliwości wspierania mojej rodziny, w codziennych obowiązkach, a nie tylko generować kolejne zadania do wykonania.


Choroba zamknęła mnie w mroku. Spowodowała, że zacząłem się wycofywać, miałem wrażenie, że już nic ani nikt na mnie nie czeka. 

Dlatego też proszę państwa o pomoc, wpłaty na leczenie i rehabilitacje. Tu liczy się każda złotówka. 

 Dlatego proszę Cię, nie bądź obojętny. To Ty jesteś moją nadzieją na lepsze jutro...

Z głębi serca dziękuję za każdy wpłacony grosz.

Jacek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Yacek Kuklewski - awatar

  Yacek Kuklewski

  14.08.2019
  14.08.2019

  Podczas rehabilitacji...

  Zdjęcie aktualizacji 35 719

Komentarze


 • Andrzej Trzeciakowski - awatar

  Andrzej Trzeciakowski

  08.05.2021
  08.05.2021

  Zdrówka i siły Yacku!

 • Anna Hajdamowicz - awatar

  Anna Hajdamowicz

  27.12.2019
  27.12.2019

  Dużo, dużo zdrowia Yacku....

  • Yacek Kuklewski - awatar

   Yacek Kuklewski - Organizator zbiórki

   27.12.2019
   27.12.2019

   Dziękuję Aniu i wzajemnie 😍💞 Wszystkiego co najlepsze w nowym roku 😍

7 583 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Yacek Kuklewski - awatar

Yacek Kuklewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 113

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej Trzeciakowski - awatar
Andrzej Trzeciakowski
200
Andrzej Trzeciakowski - awatar
Andrzej Trzeciakowski
200
Andrzej Trzeciakowski - awatar
Andrzej Trzeciakowski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zdzisław Góral - awatar
Zdzisław Góral
50
Małgorzata Kędziora - awatar
Małgorzata Kędziora
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij