Zbiórka Stwardnienie Rozsiane... - zdjęcie główne

Stwardnienie Rozsiane...

7 583 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Yacek Kuklewski - awatar

Yacek Kuklewski

Organizator zbiórki

Na SM (stwardnienie rozsiane) choruję od ponad siedmiu lat, to jak mi zdiagnozowali, a chorować mogę już ponad 10. Kiedyś wydawało mi się, że to nic takiego, że te dolegliwości uda się pokonać. Nie byłem w stanie przewidzieć tego, co wydarzy się później. Stwardnienie rozsiane to nie rak. Nie zabija od razu. Powoli, stopniowo niszczy kolejne mięśnie, odbiera siły, umiejętności, możliwości. Podstępnie zabiera to, co dla innych jest naturalne.


Mam 47 lat. Cudowne dzieci, bliźniaki. Z którymi chciał bym spełniać kolejne plany. Jestem szczęściarzem. Właściwie na tym mógłbym skończyć tę opowieść o moim życiu. Niestety, choroba daje mi się we znaki coraz bardziej, a ja niebawem, zamiast świętować kolejne urodziny, będę walczyć o każdy najmniejszy ruch. Wizja tego, co wydarzy się w moim życiu w najbliższym czasie jest przerażająca...


Stwardnienie rozsiane - przeciwnik, którego nie sposób pokonać. Nie istnieje lekarstwo, które może spowodować, że dolegliwości i ograniczenia znikną. Widząc, co teraz dzieje się w moim ciele... boję się kolejnych dni, miesięcy, lat.

Boję się tego, że stracę wszystko - przykuty do łóżka będę dla swojej rodziny zupełnie bezużyteczny... Już teraz co niektóre codzienne czynności pozostają po za moim zasięgiem.


Marzę by być ojcem z prawdziwego zdarzenia. Uczestniczyć w życiu rodziny bardziej aktywnie, a nie tylko być. Chciał bym znowu czuć się potrzebny. Mieć możliwości wspierania mojej rodziny, w codziennych obowiązkach, a nie tylko generować kolejne zadania do wykonania.


Choroba zamknęła mnie w mroku. Spowodowała, że zacząłem się wycofywać, miałem wrażenie, że już nic ani nikt na mnie nie czeka. 

Dlatego też proszę państwa o pomoc, wpłaty na leczenie i rehabilitacje. Tu liczy się każda złotówka. 

 Dlatego proszę Cię, nie bądź obojętny. To Ty jesteś moją nadzieją na lepsze jutro...

Z głębi serca dziękuję za każdy wpłacony grosz.

Jacek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Yacek Kuklewski - awatar

  Yacek Kuklewski

  14.08.2019
  14.08.2019

  Podczas rehabilitacji...

  Zdjęcie aktualizacji 35 719

Komentarze


 • Andrzej Trzeciakowski - awatar

  Andrzej Trzeciakowski

  08.05.2021
  08.05.2021

  Zdrówka i siły Yacku!

 • Anna Hajdamowicz - awatar

  Anna Hajdamowicz

  27.12.2019
  27.12.2019

  Dużo, dużo zdrowia Yacku....

  • Yacek Kuklewski - awatar

   Yacek Kuklewski - Organizator zbiórki

   27.12.2019
   27.12.2019

   Dziękuję Aniu i wzajemnie 😍💞 Wszystkiego co najlepsze w nowym roku 😍

7 583 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Yacek Kuklewski - awatar

Yacek Kuklewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 113

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej Trzeciakowski - awatar
Andrzej Trzeciakowski
200
Andrzej Trzeciakowski - awatar
Andrzej Trzeciakowski
200
Andrzej Trzeciakowski - awatar
Andrzej Trzeciakowski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zdzisław Góral - awatar
Zdzisław Góral
50
Małgorzata Kędziora - awatar
Małgorzata Kędziora
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij