Zbiórka Pożegnanie się z przeszłoscią - miniaturka zdjęcia

Pożegnanie się z przeszłoscią

Marian Zagórski - awatar

Marian Zagórski

Organizator zbiórki

1. Jestem  osobą , która boryka się z przeszłością,  posiadam zobowiązania, na które sie zgodziłem w poprzednim związku, by jak najszybciej się uwolnić z niego , wiem to był wielki błąd, bo ciężar kredytu który wziąłem na budowę domu, oddając go dla byłej żony i dzieci spłacam sam a nie mam już do niego żadnych praw,  na dzisiaj żyję od 14 lat w innym szczęśliwym związku, w który tez musiałem zainwestować  energię i pieniądze by zacząć wszystko od nowa, tu ze przytłaczają mnie koszty tych zmian,  a jednak zaszłości mnie przerastają, co zarobię to oddaję na zobowiązania a tym samym nie mogę rozwijać swoich możliwości i marzeń.  http://videofotka.pl/index.php

2. Pieniądze wszystkie przekażę na te zobowiązania, by wreszcie ruszyć ze swoim projektem, budowy dla siebie dla nas domu , mieszkania , od czternastu lat wynajmujemy mieszkania , a to bardzo obciąża nasz kosztowo.

3. Spłacę ten kredyt, zobowiązanie,  pozostało mi jeszcze 45000 zł, spłacę cenę za odejście i uwolnienie się z toksycznego związku.

4. Moje plany to wprowadzenie nowej technologii, nowej jakości zamieszkania w Polsce, chodzi mi o wybudowanie domu, ośrodka z drewna księżycowego  https://www.youtube.com/watch?v=hjW4gGwEdeE&vl=pl (warto zobaczyć).

Moi drodzy stajemy przed nie byle jakim wyzwaniem, kilka słów.Mamy wiedzę zdobytą od twórców metod i technik samouzdrawiania holistycznego, popartą coraz dłuższą i większą praktyką i doświadczeniem. Chcemy uczyć i przekazywać owe wartości wciąż nowym ludziom i coraz to młodszym pokoleniom. To już się dzieje. Teraz potrzebujemy sprzyjającego miejsca, gdzie moglibyśmy robić to co już robimy dziś na małą skalę, poprzez pracę indywidualną, spotkania i warsztaty w małych, kameralnych grupkach. Kiedy mielibyśmy warunki i odpowiednią do kontynuacji naszego dzieła przestrzeń moglibyśmy szerzyć ideę rozwoju świadomości i uzdrawiania na dużo większą skalę. Aby ocalić nasz świat, każdy jeden jego mieszkaniec potrzebuje zacząć rozwój od siebie samego, potrzebuje uzdrowić siebie na wszystkich swoich poziomach. Jeden człowiek podnoszący swoje wibracje do poziomu miłości bezwarunkowej i życiu w zdrowiu, radości, wdzięczności, pokoju neutralizuje wpływ 750 tys. ludzi żyjących w poczuciu winy, krzywdy, żyjących w rzeczywistości opartej na lęku. A więc świadomie, czy też nie każdy rozwijający świadomość człowiek przyczynia się do uzdrawiania globalnego całego świata. Kontynuując rozpoczętą już misję przez wielkich, światowej sławy twórców możemy ocalić świat przed zniszczeniem, a tym samym uratować planetę Ziemię od zagłady i unicestwienia. Wciąż przybywa pomysłów i inspiracji na poszerzanie spektrum zajęć i spotkań, ale ze względu na ograniczające nas możliwości w obecnym miejscu, nie możemy w pełni realizować wielu inspiracji. Zobaczmy jak wielkiego dzieła możemy dokonać, kiedy misja poznawania i uzdrawiania siebie zacznie zataczać coraz większe i większe kręgi. Kiedy życie mieszkańców naszej planety przemieni się w cudowną, radosną wędrówkę, a wszystko to zadzieje się z waszym choćby najmniejszym udziałem. Możemy stworzyć Niebo na Ziemi, ale nie zrobimy tego sami, czy w kilka osób, potrzebujemy zjednoczenia wielu serc w tworzeniu jednego, wspólnego dzieła. Ty, który czytasz teraz to nasze przesłanie możesz stać się człowiekiem wielkiego serca, możesz razem z nami uczestniczyć w tworzeniu zdrowej, opartej na miłości rzeczywistości.????Elżbieta Mari Zagórska ????‍❤️‍????‍????oraz Marian Zagórski????

 


Wybierz kwotę

Marian Zagórski - awatar

Marian Zagórski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.