Zbiórka Duduś prosi o wsparcie leczenia - zdjęcie główne

Duduś prosi o wsparcie leczenia

1 074 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób


Duduś jest pieskiem w typie Yorka, został znaleziony we wsi pod Wyszkowem. Osoby, które szukały dla niego pomocy, mówiły, że piesek jest pogryziony i ma paskudną ranę na szyi. Był obolały, nie mógł się wypróżnić, a sierść posklejana była krwią. Czuć było od niego nieprzyjemny zapach gnijącego ciała... Dziewczyny, które znalazły psiaka przywiozły go do nas, a pani Jola zabrała go do lecznicy. Pomimo, że mamy już zdecydowanie zbyt wiele psów potrzebujących pomocy i kosztownego leczenia, Duduś trafił pod naszą opiekę. 

Pani Jola pojechała z nim do lekarza, gdzie udzielono mu pomocy. Rany zostały oczyszczone, psiak dostał antybiotyki. Okazało się, że rany są stare i z pewnością nie są skutkiem pogryzienia. Weterynarz twierdzi, że prawdopodobnie psiak był czymś skrępowany na szyi  i próbował się wydostać szarpiąc się, być może gdzieś zaczepił lub był gdzieś podwieszony... Nie wiemy jak było na prawdę, możemy się jedynie domyślać... Rany są paskudne, ciągną się od klatki piersiowej aż do końca szczęki.

Rany są opuchnięte i sączy się z nich ropa. Na szyi widoczne są liczne krwiaki. Duduś ma założone sączki, które mają za zadanie odprowadzanie zalegającej ropy. Codziennie będzie musiał odwiedzić lecznicę w celu oczyszczenia rany, wymiany sączków oraz podania antybiotyków. Na chwilę obecną wiemy, że leczenie będzie długotrwałe :(

Poza ranami, które widać na zdjęciach Duduś ma odparzony tyłek. Nie mógł się normalnie załatwiać, bo był całkowicie zarośnięty, a kał zbierał się na sierści...

Prosimy o pomoc w leczeniu Dudusia - ilość zwierząt wymagających leczenia, które przebywają pod naszą opieką jest ogromna. Sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć tego wszystkiego. Pomóż Dudusiowi wrócić do zdrowia...Aktualizacje


 • Znajdki - awatar

  Znajdki

  02.05.17
  02.05.17

  Z przyjemnością informujemy, że york Duduś czuje się już całkiem dobrze :) Jak widzicie rana wygoiła się i praktycznie nie ma po niej śladu. Ogromne podziękowania należą się Pani, która podarowała dla Dudusia kolagen :) Dzięki jego stosowaniu, rana na szyi wygoiła się bardzo szybko, co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu :) Druga dobra informacja odnośnie Dudusia jest taka, że chłopak znalazł dom! :) Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli mu w powrocie do zdrowia, podarowali środki na leczenie i trzymali za niego kciuki :) Przytulisko Znajdki k.Radzymina

  Zdjęcie aktualizacji 4 633

Komentarze


 • Joanna Oko - awatar

  Joanna Oko

  29.03.17
  29.03.17

  Dużo zdrówka ❤❤❤❤

 • Dominika - awatar

  Dominika

  27.03.17
  27.03.17

  Wracaj psinko do zdrowia.

 • Katarzyna Zbiec - awatar

  Katarzyna Zbiec

  26.03.17
  26.03.17

  Biedny maluszek,

1 074 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

Ewa W - awatar
Ewa W
50
dorota - awatar
dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
24
Mariola Zielińska - awatar
Mariola Zielińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Patrycja Luchowska - awatar
Patrycja Luchowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Ewak - awatar
Ewak
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij